PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=617624}
2,6 17 378
ocen
2,6 10 1 17378
Trudne sprawy
powrót do forum serialu Trudne sprawy

Doczekamy się końca fali tych ekskrementów? bo jak na razie końca nie widać i ludziom kompletnie odwaliło na punkcie tych syfów.

użytkownik usunięty
Sasza9658

Też chciałabym to wiedzieć,bo jak na razie końca nie widać. Syf robiący ludziom papkę z mózgu nadal jest kręcony i nie pozostaje nic innego niż po prostu nie oglądać.

Ja tą taktykę robię od wielu lat prawdziwy Polsat jakiego znałam w którym były w weekend'y z rana kreskówki z Jetix'a, Hugo (o Jezu jak mi ciebie brakuję ty stary uroczy trollu :*( ) i wiele udanych Polskich seriali 13 Posterunek, Rodzina Zastępcza itp umarł z parę lat temu a dokładnie chyba w 2010 kiedy to powstał pierwszy rak o nazwie dlaczego ja.

użytkownik usunięty
Sasza9658

Ooo,weekendowe ranki z Polsatem m.in.Hugo też pamiętam i miło wspominam. Szkoda,że przeminęło,ale cóż życie. Teraz tyle jest tych paradokumentów,że głowa boli. Wszystko jedno i to samo. Pozycje absolutnie nie nadające się do regularnego oglądania.

Dlaczego ja powstało w 2009 roku(sprawdziłam w wyszukiwarce Google). O czym scenarzyści kręcą odcinki przez 12 lat? Nie wyczerpały im się pomysły?

Jak to powiedział Einstein tylko dwie rzeczy są nieskończone wszechświat oraz ludzka głupota tak więc masz tu odpowiedź na to z skąd pseudo-twórcy tych zakalców mają pomysły zresztą to wszystko jest robione na kolanie naprawdę nie wiem kto odpowiada za rutynową ramówkę polszmatu i TVS'renu ale ta osoba zasługuję na długotrwałe całotygodniowe elektrowstrząsy na pełnych obrotach i patrzeć jak atomowo-termojądrowe akumulatory się przegrzewają a te dwa biedne kanały potrzebują solidnej reinkarnacji i oczyszczenia ze grzechów jakie tam się wyczyniają no po prostu bomba.

użytkownik usunięty
Sasza9658

Zdecydowanie głupota ludzka. Odcinki są w koło Macieju o jednym i tym samym,ale najważniejsze,żeby kasa się zgadzała. Stała,ogłupiona widownia jest dodatkową motywacją do dalszego kręcenia. Scenariusz pisany na kolanie też robi swoje.

Chyba nawet Polszmat przestał puszczać Kiepskich na rzecz zapychania ramówki tanimi co i rusz nowymi i starymi wymiocinami tego pokroju o Jezu ale bunkry xp. (I ja wiem że nowi Kiepscy to nie ten sam poziom co wcześniej ale nawet oni mają więcej przyzwoitości i prawdziwych aktorów z krwi i kości niż te sfermentowane mysie bobki)

użytkownik usunięty
Sasza9658

Nie chodzi też po prostu o oglądalność? Mogła spaść po śmierci dwóch kluczowych postaci.

To prawda ale wiesz o co mi chodziło zresztą i tak telewizja a szczególnie naziemna jest już praktycznie martwa bo jest internet i nawet taki fajny kanał jak PolsatGames oni zdewastowali głupimi programami show jak Love Iland i niezwiązanymi z grami jak Drwale opowieści Bieszczadu oklaski.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones