PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=791105}

Trust

7,6 4 519
ocen
7,6 10 1 4519
6,8 4
oceny krytyków
Trust
powrót do forum serialu Trust

jw.
Jak dla mnie dość kiepska zagrywka w jednym roku dawać i film, i serial.
Tak, wiem, że premiera filmu była w grudniu 2017, ale nie zmienia to faktu, że różnica ledwie 3 miesięcy to trochę mało - niespecjalnie pałam pragnieniem poznania tej historii ponownie...
Nie zmienia to jednak faktu, że pierwszy odcinek zrobiony dobrze :)
Zobaczymy, co się urodzi dalej...

Nikivi

Po trzech odcinkach stwierdzam, że film przy serialu to totalna nędza.

perun_6

po trzech odcinkach, stwierdzam że niestety jest zupełnie odwrotnie. pierwszy odcinek jeszcze ujdzie, rzeczywiście rola Sutherlanda sr. super. pozniej niestety skreca w strone kompletnej groteski a scenariusz zaczyna się rozłazić jak stare gacie. super agent fletcher z texasu zdobywa kluczowe informacje od boya hotelowego, dziennikarzy spod domu przepedza jednym zgrabnym bon motem a pozniej pojawi sie niczym duch w domu matki Paula jr. że już nie wspomnę o paru perełkach jak ucieczka pań na widok teresy czy seria z kałacha i to że wszyscy w rzymie posługują się perfect angielskim (tak, ale z oddpowiednim akcentem żeby zaznaczyć że to nie "nasi", można by oczywiście dać napisy ale komu by się chciało czytać w tych skretyniałych czasach) . ok, ma to być rozrywka ale niech ma trochę znamion prawdopodobieństwa i nie obraża inteligencji widza ! film był przeciętny ale przynajmniej rys charakterologiczny postaci był ok. taka historia i rodziny i samego porwania a zarówno film jak i serial na granicy farsy spieprzyły taki potencjał !

maximusautomatic

Danny Boyle ma taki trochę niekonwencjonalny styl i widać to w tym serialu na każdym kroku. Co do języka angielskiego, to zdziwisz się, ale ponad 10% populacji miasta Rzym, to ludność pochodząca spoza Włoch. Język angielski jest tam na porządku dziennym i od przedszkola oprócz włoskiego wszystkie dzieci przez cały okres edukacji (podstawowa, średnia, studia) mają język angielski. Ponad 80% biegle włada językiem angielskim. To nie Francja, że obrażalskie żabojady nawet jak znają język to udają, że nie rozumieją. Zresztą wystarczy raz odwiedzić Rzym, żeby stwierdzić, że z każdym się dogadasz po angielsku. Zagadnąłem raz o drogę wiekowego już Włocha, na oko po siedemdziesiątce, bez problemu, ze śmiesznym akcentem odpowiedział mi po angielsku.

perun_6

To tak gwoli wyjasnienia - drazni mnie po prostu maniera, zwiazana poniekad z rosnacym wtornym analfabetyzmem. Film dajmy na to w angielskim, drugi plan nie wazne : wlosi, rosjanie czy eskimosi : gadaja po angielsku ale koniecznie z obcym akcentem. Nawet, i to jest najsmniejszejsze, jak aktor jest natywnym brytolem (szczytem kretynizmu byl Child 44 z Hardym i Oldmanem).
To zaden styl. Ten facet niestety skonczyl sie na 127 hrs albo nie potrafi sobie dobrac scenarzystow. W zasadzie po zenujacym T2 powinienem byl sie tego spodziewac. Jedyne co trzyma ten badziewny Trust do kupy to scenografia, zdjecia i Sutherland sr. Dla mnie za malo...

ocenił(a) serial na 7
Nikivi

Ja trochę żałuję obejrzenia kilka tygodni temu filmu w pierwszej kolejności. Jest dość przeciętny, natomiast Trust wydaje się być dużo ciekawszy. Teraz trudno mi wejść w serial, bo mam w głowie świeżo wszystkie fakty przytoczone we "Wszystkich pieniądzach świata".

ocenił(a) serial na 6
Dawidt

Ja właśnie mam tak samo ;/

ocenił(a) serial na 7
Nikivi

Dałem szansę kolejnym odcinkom i możesz śmiało oglądać. Serial jest dużo bogatszy w szczegóły, a nawet ważniejsze elementy fabuły są przedstawione inaczej niż w filmie.

ocenił(a) serial na 7
Dawidt

Właśnie dlatego odpuściłem film. Serial świetny! może nie wszystkie wątki ciekawe ale nie znając zakończenia ogląda się wybornie. Tylko te wyczekiwanie kolejnego odcinka...eh ;/

ocenił(a) serial na 7
supermnich

Serial dziwny, ta akcja na końcu piątego odcina trochę ucina jego zajebistość. Dalej pewnie będzie taka memlanina i ciągnięcie pobocznych wątków.

ocenił(a) serial na 8
Nikivi

a warto

Nikivi

Zgadzam się że to zły zabieg , powinien być odstęp w historii. Ja dopiero teraz zabieram się za serial bo film który widziałam daaawno mnie poruszył

ocenił(a) serial na 7
Karolinka9494

I jak serial wzgledem filmu?Film uwazam ze byl bardzo dobrze zrobiony technicznie takie nawet 8/10 a taka ocene daje nie czesto.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones