Truth Be Told
powrót do forum 2 sezonu

Wiem, że niewiele osób udziela się na forum dotyczącego tej produkcji, a szczególnie 2 sezonu, ale jestem ciekawy jakie są wasze wrażenia po finałowym odcinku, oczywiście dla osób, które oglądały całość. Jak dla mnie pierwszy sezon miał ciekawszą historię i lepszą obsadę, w drugim tego brakło, nawet Kate Hudson tego zbytnio nie uratowała. Sam 2 sezon mocno przewidywalny, a już zwłaszcza ostatnie odcinki. Na + parę nawiązań z pierwszego sezonu oraz że nareszcie Poppy została pociągnięta do odpowiedzialności za swoje bezpodstawne oskarżenia za pomocą podcastów. Według mnie w ostatnim odcinku w 24 minucie ewidentnie jest coś nie tak, czyżby to była furtka do 3 sezonu? Do końca miałem wrażenie, że sezon zakończy się jakimś cliffhangerem, ale nic podobnego nie miało miejsca. Jak sądzicie, też zauważyliście coś dziwnego w tej scenie z córką Markusa, czy tylko mnie się coś wydawało?

Taio

Mam dokładnie takie same odczucia i wrażenia co Ty. 2 sezon o wiele gorszy, mimo to obejrzałam dla głównej bohaterki którą podziwiam za grę aktorską i po prostu lubię. Kate Hudson mnie wręcz drażniła w tym sezonie a raczej jej rola. Prawdopodobnie będzie 3 sezon ponieważ nie wyjaśniło się co stało się z córką Markusa. Jak dla mnie została uprowadzona przez swojego chłopaka i jego kuzynów. Nawet miałam cichą nadzieję że ją uśmiercą i zrobią nagły zwrot akcji a tutaj nic :( Pierwszy sezon świetny, drugi słaby. Zobaczymy co będzie dalej :)

Lana84

Wracam tu po 2 latach, jakiś czas temu zauważyłem że wyszedł sezon 3. Oglądałaś może już te odcinki, wyjaśniło się coś z wątkiem córki Markusa? Warto to jeszcze oglądać?

Taio

Warto dla świetnej Poppy czyli Octavi Spencer :) Najlepszy był 1 sezon, ale mimo tego zostałam z tym serialem bo ma fajny klimat i grają świetni aktorzy. Tak wyjaśniło się, ale nie będę spoilerować, sam zobacz co będzie ;-)

Lana84

Dzięki, jak dokończę nowe seriale od Apple "Silos" i "O jedno Cię proszę", to napewno nadrobię 3 sezon "Truth be told"

Taio

Silos super a O jedno Cie prosze nie widzialam. Ja koncze genialna  Sukcesje i From, ktory niestety nie jest tak dobry jak sadzilam, ale gra w nim fenomenalny Harold Perrineau czyli Michael z serialu Lost.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones