PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11221}

Trzecia granica

7,0 831
ocen
7,0 10 1 831
Trzecia granica
powrót do forum serialu Trzecia granica

emisję serialu. To znaczy kilka miesięcy temu nocami go emitowano, ale od DZISIAJ można go zobaczyć o ludzkiej porze, w TVP Historia po g.22.

To było wielkie serialowe przeżycie w czasie mojego dzieciństwa. A w ogóle to mamy mało filmów czy seriali wykorzystujących fakt, że Polska ma na swoim terytorium wysokie góry.

ocenił(a) serial na 8
Wydmin

Oj tak,nareszcie o ludzkiej porze,choć w nocy po 2:30 też powtarzają :)
Prawda,ja właśnie rok temu w grudniu,jak prawie po trzeciej w nocy emitowali,to po raz pierwszy ten serial zobaczyłam,zaczynając od 7 odcinka,ale potem nadrobiłam zaległości,szukając do obejrzenia gdzieś w internecie
Swoją drogą fajnie,że pokazują go ponownie,serial niesamowity,ta muzyka,plenery,widoki(skoro puścili taki serial o zwyczajnej porze to może doczeka się rekonstrukcji cyfrowej,tak jak w przypadku innych kultowych polskich seriali czy filmów)Dla mnie też ten serial był przeżyciem,które długo zapadnie mi w pamięci,dla dopełnienia brakuje książki do przeczytania,na której podstawie powstał :)
No tak,mało mamy seriali czy filmów polskich,gdzie akcję pokazują w górach,bo po obejrzeniu Trzeciej granicy to szukałam podobnych filmów czy seriali,gdzie akcja dzieje się w górach no i prawda mało ich jest ,a szkoda
Poza Janosikiem,gdzie też wydarzenia dzieją się w górach,to poza tym niewiele znam,może "Bazę ludzi umarłych" albo 'Kocie ślady" czy "Błękitny krzyż"(tych filmów nie widziałam,ale mam nadzieje je zobaczyć),czyli potwierdza się twoja opinia,że mało mamy seriali,czy filmów polskich,gdzie są góry,a szkoda,ponieważ warto ukazać urok,piękno,grozę i tajemnicę tych naszych tatrzańskich gór :)
Góry takie są -piękne,niezwykłe,majestatyczne,ale są też i niebezpieczne


Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones