PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=793176}

Trzy dni Kondora

Condor
7,0 2 204
oceny
7,0 10 1 2204
Trzy dni Kondora
powrót do forum serialu Trzy dni Kondora

Super serial

użytkownik usunięty

Jeden z lepszych ostatnio, bez tych głupich proceduralnych do porzygu wątków. Jest akcja, napięcie, może i absurdy też, ale skoro shooter dostał 3 sezonu, to Condor trzymając ten poziom co teraz powinien mieć sezonów 10:D

Szkoda tylko, że pechowy aktor gra główną postać. Cancele sią imają.

Trzy sezony? Żartujesz sobie? Po pięciu odcinkach wypatruję końca. Może dlatego, że pamiętam książkę i pierwowzór filmowy. Serial nie jest zły, ale jednak się wlecze.

użytkownik usunięty
kulizz

mam podobne odczucia, brakuje mi jakiejś takiej charyzmy w tym shooterze, a film też mi się podobał

ocenił(a) serial na 8

Bardzo dobry serial :)

ocenił(a) serial na 7

Max Irons - jakie seriale z nim niby były skasowane? Tutankhamun i The White Queen to były zamknięte historie.

użytkownik usunięty
Bene

ale scenarzysci mieli plany na kolejne sezony. Nie bylo kolejnego zielonego swiatla

ocenił(a) serial na 7

co? Tutankhamun był tylko mini serialem a The White Queen był adaptacją książki która jest częścią serii pozostałe książki dalej są adaptowane na seriale czyli jest kontynuacja...

użytkownik usunięty
Bene

Hm, to dziwne, bo na fb długo kazali czekać na ogłoszenie co do 2 sezonu (tutankhamun) i potem był taki zawóóód.
Co do queen pamiętam artykuły, że kontynuowano rozmowy o tym aby dalsze dzieje Tudorów były w queen pomimo że już wchodziło princess.
No ale w sumie to nie pech, faktycznie. Tfu tfu

ocenił(a) serial na 7

Ja dla mnie dobry serial chociaż zakończenie 1 sezonu trochę rozczarowuje.

użytkownik usunięty
tekstyl

Faktycznie, jestem właśnie po seansie i czegoś mi zabrakło.

ocenił(a) serial na 8
tekstyl

Potwierdzam serial był bardzo dobry, ale w finale po prostu nie było napięcia, a niektóre poczynania bohaterów były dziwne jak Frost, która nie wiedzieć dlaczego ubiła Shepard, albo Joubert przechodząca na jasną stronę mocy.

ocenił(a) serial na 8

Oglądałem ten serial tylko dla Joubert ... prawdziwe mroczne widmo...

ocenił(a) serial na 8
Sebidon

serial na poziomie , drugi sezon potwierdzony .... a Joubert jest ok, nie przeszkadza mi nawet , że to klon Sameen Shaw z Person of Interest

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones