PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=118251}

Trzy wiedźmy

Wyrd Sisters
7,3 792
oceny
7,3 10 1 792
Trzy wiedźmy
powrót do forum serialu Trzy wiedźmy

Super!

ocenił(a) serial na 10

Wierny książce, z "klimatem". Uwielbiam go!
PS. I podobają mi się animacje.

ocenił(a) serial na 10
pyza1985

Ja też go uwielbiam :)
I też podobają mi się animacje. Powiedziałabym, że są raczej dość oszczędne, ale takie wyraziste... W końcu w animacji chodzi o pewną umowność, a to pozwala nieco przerysować bohaterów i nadać im przez to więcej charakteru :)

ocenił(a) serial na 7
pyza1985

Animacje - kreska fajna, wyrazista, etc, lecz bardzo ... (nie mogę znaleźć odpowiedniego słowa) skokowa(?), tzn brak jej płynności. I choć tej ksążki nie czytałem, to wygląda na wierną oryginałowi (ten styl heh).
Lecz oceniam film nie książkę, więc z powodu braku płynności oczko niżej niestety.

ocenił(a) serial na 9
pyza1985

Film jest zajebisty, szczególnie odniesienia do Makbeta. Książki niestety nie czytałem, ogólnie to 2 film na podst książki Pratchett`a. Wszystko OK oprócz właśnie kreski, która z drobnymi wyjątkami mnie męczyła.

ocenił(a) serial na 8
Koziol_7

Też mam te same wrażenia. Film w zupełności oddał pratchettowski humor ale animacja nie przypadła mi do gustu.

ocenił(a) serial na 8
pyza1985

Przede wszystkim w filmie czuć ducha świata dysku i Pratchetta. Animacji nie ocenie, bo przez pryzmat obecnych możliwości wydaje sie słaba, a nie mam ochoty brać poprawki na czas tworzenia.

ocenił(a) serial na 7
pyza1985

Co prawda nie czytałem żadnej książki Pratchetta, ale filmy na podstawie jego książki bardzo mi się podobają, mają swój specyficzny klimat, no i są z gatunku fantasy :).

pyza1985

Na razie czytałam tylko "Maskaradę" Prachett'a i bardzo mi się podobała. Tą książkę na pewno też przeczytam, bo zamierzam poznać cały cykl. Film mi się podobał, uważam ze oddaje ducha twórczości autora. Jest dowcipna i w klimacie. Co do animacji, no to ma już swoje lata, ale nie jest przecież zła. A niania Ogg i Śmierć są według mnie najlepsi, to moje ulubione postacie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones