PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=118251}

Trzy wiedźmy

Wyrd Sisters
7,3 792
oceny
7,3 10 1 792
Trzy wiedźmy
powrót do forum serialu Trzy wiedźmy

No to pięknie... mam hopla na punkcie Pratchetta. Czy ktoś wie coś więcej? Kiedy to będzie (było) do obejrzenia i gdzie?

bawmorda

tez bylem zachwycony jak sie o trzech wiedzmach (i muzyce duszy)dowiedzialem:):)znalazle m to przez emule i probuje sciagnac...ale po woli mi idze...:/

F_marty

acha! czyli coś jest, skoro jest muzyka... wiesz coś więcej na tewn temat?

F_marty

bosz, wybacz tą bzdurną formę, ale strasznie już zaspana jestem; mino to- podtrzymuję pytanie... ;-)

ocenił(a) serial na 7
bawmorda

zgadza się, film jest do ściągnięcia w sieci emule.
Animacja dość kiepska, ale bardzo wierny książce, postacie mówią w zasadzie słowami napisanymi przez Pratchetta. W zasadzie film bardziej dla fanów, inni nie docenią i nie zrozumieją go do końca jak podejrzewam :)

bawmorda

O, przy okazji i ja dziękuję za info. Nasłuchałam się pełno o tych animacjach, a jednak do tej pory jedyny trop, na jaki wpadłam to był Amazon :/
Pozdrawiam wszystkich fanów Pterry'ego ;)

bawmorda

Jest do obejrzenia i właśnie zasysa mi się z torrenta :)

Mam też na dysku Discworld Pilot i po tym co zobaczyłem jestem strasznie ciekaw Trzech Wiedźm!

Pyzio

Właśnie mi ściągnęło. Cóż jak wcześniej jest napisane animacja na wysokim poziomie nie stoi, ale da się to przeżyć. Potwierdzam również informacje o wierności filmu do książki. Postacie mówią słowami przypisanymi im przez Terry-ego. Plusem też jest Śmierć mówiący głosem Christophera Lee.


A jeśli chodzi o napisy, to można je ściągnąć z serwisu napisy.org.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones