PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=788872}

Tu i teraz

Here and Now
6,7 1 372
oceny
6,7 10 1 1372
Tu i teraz
powrót do forum serialu Tu i teraz

Jak Waszym zdaniem można zinterpretować zakończenie. Czy postać w płomieniach to swego rodzaju personifikacja Ramona? A może oznacza jeszcze kogoś innego. Kogoś z jego przeszłości. Tym bardziej, że pojawiają się cienie, które ukazują postacie dziecka i osoby dorosłej. Zaintrygowało mnie to. Kim tak naprawdę był Henry? Czy tylko oszustem, który przywlaszczyl sobie czyjąś tożsamość?

ocenił(a) serial na 8
PurpleAngel

A może to jakiś "dar", który przeszedł z tego wujka (brata matki)? Wiem, że Ramon jest adoptowany ale może?

anomalijka

Wujek w pewnym momencie podczas rozmowy z seniorem rodu, stwierdził, że on nigdy nie płonął, co można zinterpretować, iż w zasadzie nie miał tego daru co Ramon. Ogień może oznaczać otwartość umysłu, większą możliwość percepcji, tak jak w tej sytuacji możliwość przewidywania przyszłości, na przykład erupcji wulkanu o 11:11. Płonący człowiek może być takim Ramonem z przyszłości lub jakiegoś równoległego świata, który posiadł wiedzę i próbuje ostrzec swojego odpowiednika.

ocenił(a) serial na 8
PurpleAngel

Gorzej, jak to jakieś podróże w czasie a ten ognisty jest spoza czasu...

ocenił(a) serial na 5
PurpleAngel

Henry mógł być równie dobrze projekcją umysłu Ramona. Jego siostrzenica widziała płomienie tak jak i on, więc nie wykluczone że i inni widzą takie rzeczy. Ramon prawdopodobnie widzi przyszłość i przeszłość (rodzina lekarza). Wujek Ike ma podobne zdolności, ale nie tak duże. Powiedział o nowej książce, którą Greg dopiero zaczął pisać, cały czas czekał aż coś się wydarzy. Ogółem serial po słaby starcie zostawił szerokie pole do kontynuacji, ale szanse na nią są nikłe.

ocenił(a) serial na 7
MoszeUsz

tylko, że Henry został nagrany telefonem, więc twoja teoria o projekcji umysłu jest absurdalna

ocenił(a) serial na 5
wito_filmweb

Masz rację. O tym zapomniałem. Czyli był to prawdziwy człowiek, ale z ukradziona tożsamością. Na pewno w razie ewentaulnego drugiego sezonu byłoby to wyjaśniane.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones