PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=788872}

Tu i teraz

Here and Now
6,7 1 372
oceny
6,7 10 1 1372
Tu i teraz
powrót do forum serialu Tu i teraz

Dlaczego w obsadzie brakuje Daniela Zovatto?

klaudia97890

Nie ma ani jego, ani Petera Macdissi, który gra Farida... A w elementach oczekujących wszystko czeka tylko na akceptację. Chyba nikt z adminów się specjalnie tym serialem nie interesuje, a wielka szkoda.

igulla666

Popieram w zupełności. W obsadzie brakuje nazwisk kluczowych postaci i ktoś powinien się tym zainteresować. Serial, w zależności od odbiorcy może się podobać lub nie. Ale to nie znaczy, ze można udawać, że nie istnieje. Mnie zaciekawił.

ocenił(a) serial na 9
igulla666

Admini w ogóle są tu bardzo opieszali, wiele moich adnotacji czeka tygodniami a nawet miesiącami na akceptację.

ocenił(a) serial na 7
Lady_Lazaruss

Miesiące to jeszcze nic - moje zgłoszenie polskiego tytułu jednego filmu przyjęto po 1,5 roku, a inny odrzucono po 2 latach (!) z powodu braku dostępu do źródła, na które się powołałam. No rzeczywiście dziwne, że po dwóch latach jakaś strona może być już niedostępna :/

ocenił(a) serial na 9
melisa2004

Przykre, poświęcasz swój czas dla dobra sprawy i ogółu a ktoś, kto powinien się tym zająć - nawala.

ocenił(a) serial na 7
Lady_Lazaruss

Dramat - wprowadzają jakieś chore ograniczenia, przez które użytkownik bez określonej liczby punktów nie może np. wysłać wiadomości do innego użytkownika, a ja pytam - jak w takim tempie te punkty nazbierać??? Do tego dziś dodałam tylko jedną ciekawostkę i już komunikat "Dzienny limit dodawania został przekroczony"!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones