PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=271197}

Turecki dla początkujących

Türkisch für Anfänger
7,6 1 116
ocen
7,6 10 1 1116
Turecki dla początkujących
powrót do forum serialu Turecki dla początkujących

Ten serial leciał na tvn7 o 09:05 i oglądałam go przez tydzień. Dzisiaj wstaje o 9, włączam tvn7 i NIE MA mojego [od niedawna] ulubionego serialu!!!
Ludzie, wiecie kiedy to będzie znowu emitowane? Pomóżcie, bo moje życie straciło sens :D
->jeżeli ktoś znajdzie też odcinki w necie[albo z lektorem lub z polskimi napisami] proszę napiszcie i podajcie linka :)

ocenił(a) serial na 10
endorfinayeah

ja mam ten sam problem ;< zostały dwa odcinki do końca 1 serii więc mogli zostawić już emisje ;<
może od przyszłego poniedziałku coś będzie ;<

endorfinayeah

Ja też ubolewam nad tym, że nie leci on już w TV :( Przez przypadek włączyłam na ten serial i od pierwszego odcinka mi się strasznie spodobał, i nie mogłam doczekać dnia następnego, żeby znów go obejrzeć :D Oglądnęłam 2 sezony i na tym się skończyło, wiem, że jest też 3 sezon ale nie mam pojęcia dlaczego go nie puścili. Wiem, że ten serial był już emitowany parę lat temu i chyba puszczali również 3 sezon więc nie rozumiem dlaczego teraz tego nie zrobili. W prawdzie oglądałam wszystkie odcinki na YouTubie ale to po niemiecku, rozumiałam piąte przez dziesiąte ale zawsze to coś hehe :D Ale mogli by puścić 3 sezon, może po wakacjach puszczą... mam nadzieję :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones