PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11257}
6,6 291
ocen
6,6 10 1 291
Twarze i maski
powrót do forum serialu Twarze i maski

"Twarze i maski" to jeden z nielicznych seriali nadawanych w polskiej telewizji, o których z czystym sumieniem mogę pwoeidzieć, że jest naprawdę dobry i każdemu go polecam. Ciekawy pomysł, bardzo dobry scenariusz, świetna gra aktorów (zwłaszcza Kinga Preis i Olgierd Łukaszewicz wykazali się wg mnie rewelacyjnym aktorstwem)...
Serial jest naprawdę bardoz dobry, szkoda tylko że leciał, z tego co pamiętam w niedzielę wieczór... Nie wszyscy widzowie przed poniedziałkiem mają ochotę na takie produkcję. Wszyscy pod koniec weekendu szukają raczej czegośc łatwego i przyjemnego, a taki ten serial na pewno nie jest.

Maciekw7

Nic dziwnego że jesteś pierwszy, zobacz ile wpisów jest na M jak miłość albo innym "serialu". A mi się to podoba że ten serial oglądają nieliczni, jest taki przez to nietypowy i ambitniejszy. :P

ocenił(a) serial na 7
Mihau2D

taaa serial jest prześwietny ;] polecam każdemu!

użytkownik usunięty
Maargo

Tylko szkoda, że taka niska ocena. Ja chyba czegoś tutaj nie rozumiem. Może jestem za głupi, żeby to zrozumieć.

ocenił(a) serial na 8
Maciekw7

rzeczywiście bardzo dobry, aktorzy wyśmienici :-)

ocenił(a) serial na 8
kasiaosiedmiutwarzach

Obejrzałam właśnie drugi odcinek i jestem pod wrażeniem. Bardzo dobry serial.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones