PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=666008}

Twisted

7,0 3 566
ocen
7,0 10 1 3566
Twisted
powrót do forum serialu Twisted

Jo i Aria z PLL

ocenił(a) serial na 8

Nie mogę uwierzyć w podobieństwo między nimi. Są prawie identyczne. Aż dziwnie się ogląda, jak się widzi Lucy Hale w blond włosach :D

osqua

A moim zdaniem podobieństwo jest w sposobie grania a nie w wyglądzie. ; D Mają inne włosy, oczy, ale mimo wszystko mi sie przypominają nawzajem.

ocenił(a) serial na 6
osqua

obie maja okrągłe buzie ale też uważam ze nie bardzo sa podobne, Lucy przypinania trochę porcelanowa laleczkę.

Maddie Hasson zupełnie inaczej grała w the finder, wiec to nie maniera tylko w dosyć ciekawy sposób kreuje Jo.

osqua

Lucy ma w twarzy coś co mnie irytuje, Maddie wydaje mi się przyjemniejsza do oglądania, ale obie widziałam tylko w jednej roli, więc trudno ocenić. Jeśli są podobne to faktycznie raczej w sposobie grania, a nie fizycznie.

ocenił(a) serial na 5
dags89

A ja mam odwrotnie. Do Lucy się przyzwyczaiłem, wygląda jak lalka i taką ma rolę i to pasuje. Jo to jakaś pomyłka bo... jest drewniana. Mam wrażenie, że celowo tak dobrali aktorkę, żeby płynąć na fali popularności PLL które są telewizyjnym fenomenem nie tylko w USA.

osqua

Dla mnie kompletnie nie są podobne. O_o

ocenił(a) serial na 4
cocoatea

Też nie widzę podobieństwa.

ocenił(a) serial na 8
osqua

A dla mnie, są podobne :D

ocenił(a) serial na 8
osqua

Dla mnie Jo to miks Lucy Hale z Emmą Watson :D

ocenił(a) serial na 8
osqua

Dla mnie również są bardzo podobne. W pierwszym momencie myślałam, że to Lucy.

osqua

Też to zauważyłam. Blond jasnooka wersja Arii.
Ta sama mimika, ten sam głos, ten sam sposób mówienia i gestykulowania.
Myślałam, że się nią za mocno zainspirowała

osqua

Mi ona przypomina aktorkę donna wilkes z filmu szczęki 2

ocenił(a) serial na 7
osqua

Mi trochę przypomina Maię Mitchell :)

użytkownik usunięty
osqua

Nie widzę podobieństwa ;P Blond wersja Lucy Hale to Rachael Taylor:P Oglądając ją w 666 Park Avenue zastanawiałam się czy nie jest jakoś spokrewniona z Lucy, bo gra i mimika były identyczne:D

osqua

Dziękuję za uświadomienie. Myślałam, że to jedna aktorka XD

osqua

jak dla mnie Jo to nieco młodsza wersja Holliday Grainger, mają bardzo podobny owal twarzy i rysy... przez kilka pierwszych odcinków Twisted nie mogłam się do niej przekonać, bo przypominałam mi Lukrecję z Rodziny Borgiów :P

ocenił(a) serial na 8
osqua

Oglądając pierwszy odcinek pomyslałam o tym samym!:)

osqua

Boże jedyny -.-" tak, na pewno. a Zakościelny i Pitt są jak dwie krople wody.

ocenił(a) serial na 3
osqua

dokładnie ! :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones