PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=666008}

Twisted

7,0 3 566
ocen
7,0 10 1 3566
Twisted
powrót do forum serialu Twisted

Co sadzicie o Charlie'm? Dlaczego przyjechał do tego miasta i jakie ma zamiary wobec Danniego?

PurpleAngel

Przeraził mnie ten psychopatyczny wzrok na koniec odcinka kiedy po pocałunku Jo przytuliła się do niego i skoro ten serial w jakiś sposób ma nawiązywać do psychopatów to właśnie Charlie się do nich zalicza. I mam takie pytanie może ktoś mi to wytłumaczy, bo ja chyba jestem niedouczona. Aczkolwiek w 1x17 było powiedziane, że Charlie ma skończone 18 lat, bo może sam wynając pokój/mieszkanie. Widzimy, że trafia do poprawczaka kiedy Danny jest już duży. Wychodzi jakiś miesiąc po nim i ile mógł siedzieć razem z Dannym, pół roku, rok ? W takim razie kradnie auto w wieku 17 lat i idzie do poprawczaka? A dlaczego nie do więzienia ? Czy czasem od 16 roku nie odpowiada sie już trochę inaczej za przestępstwa? Nie mógł znów siedzieć tam nie wiem ile skoro to niby była tylko kradzież auta.
Charlie ma zamiar uwieś Jo, skoro mądrzejsza Lacey nie dała mu sie i jak najbardziej uprzykrzyć życie Dannemu, a może coś bardziej niebezpiecznego. Naprawdę nie mogłam w tym odc patrzeć na Jo, jak ona szybko zmienia zdanie no w sumie ma zaledwie 16 lat, głupia małolata. Szkoda tylko, ze na początku scenarzyści kreowali ją na taką ułożoną i porządną. Nie rozumiem jak może wierzyć we wszystkie słowa Charliego skoro zna go ile ? 2 tyg ? Mam tylko nadzieje, że szybko i niech mocna przejedzie sie na nowym koledze i niech wróci z podkulonym ogonem do Dannego.

Arlett_a

Obejrzyj proszę 18 odcinek- uzyskasz odpowiedzi na wiele swoich pytań. Jo wiele przeszła, bardzo tęskniła za Dannym, być może właśnie to wpłynęło po części na jej osobowość. Ona nie potrafi rozróżnić dobra od zła, jej przyjaciel, który wydawał jej się być dobry trafił do poprawczaka za zabójstwo ciotki- trudno po czymś takim być do końca normalnym. Ona ma zachwiane poczucie bezpieczeństwa- to dlatego woli uwierzyć pierwszej napotkanej osobie w to co mówi niż skonfrontować się z Dannym, który z jednej strony ją fascynuje- ponieważ nie jest kimś przeciętnym, z drugiej jednak strony bardzo ją unieszczęśliwia. Nie dziwię jej się, że postanowiła szukać kogoś nowego, świeżego- kogoś kto- jak jej się wydawało pozwoli zapomnieć jej o Dannym. Ona po prostu ma pecha. Jestem bardzo ciekawa jak wiele tajemnic skrywa jeszcze Charlie.

PurpleAngel

Czekam na napisy ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones