PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=108246}
5,9 6 276
ocen
5,9 10 1 6276
6,7 3
oceny krytyków
Tygrysy Europy
powrót do forum serialu Tygrysy Europy

on tu jest najlepszy, rozpierdala każdą scene, jak widze tylko jego morde to juz mi sie chce śmiać

użytkownik usunięty
BlackShit

Chyba pomyliłeś fora. Paweł Deląg zagrał w serii 1, w 2 już nie. I druga sprawa, po co te przekleństwa?

mężczyźni używają przekleństw :) to ma się wysławiać jak jakaś ci pa?

BlackShit

RACJA swojego czasu go bardzo lubiłem, potem się niestety zepsuł...

Schizofrenik_XXI_wieku

Co nie zmienia faktu, że grał w pierwszym sezonie (1999) a to jest sezon drugi (2003) więc pisanie o Delągu jest tutaj co najmniej debilne.

Bociek_O_le

oj tam oj tam :)

ocenił(a) serial na 6
BlackShit

Deląg tu niestety nie grał!

BlackShit

Muszę przyznać,że serial naprawdę pyszny.Potwornie wyczuty humor,zrywałem boki za każdym razem gdy go z bratem wałkowaliśmy.Ale nie zwracałem nigdy na Deląga tak "od A do ZŹŻ". Wniosek: jest wyraźny powód,co by go dziabnąć po raz wtóry.Dzięki Czarna Kupo za zwrócenie mej uwagi w tę stronę. A najbardziej mnie tu bawi sposób w jaki pan Bociek_tam coś zesrał do pana Czarnej Kupy.W "Jaka to melodia" też pan jest taki oblatany?Lepiej byś pan podyskutował o tym Delągu,a nie tu filozował wielce i się tu wielce obruszał.Takie brzydkie zachowanie od dawien dawna ma swoje określenie,które idealnie tu pasuje: Czepiło się gówno okrętu i mówi płyniemy.Dziękuję za uwagę,pozdrawiam wszystkich panów.

looypa1125

Zawsze jesteś taki irytujący? A to określenie w ogóle tu nie pasuje. Nie mędrkuj, bo w zasadzie w niczym co napisałeś nie masz racji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones