PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=356973}
7,0 8 738
ocen
7,0 10 1 8738
U Pana Boga w ogródku
powrót do forum serialu U Pana Boga w ogródku

Wg mnie dobry...

ocenił(a) serial na 7

Jak na razie nieźle wiadomo się rozkręca, tempo miał niespieszne(niektórzy mówili że się wlecze) ale jak dla mnie jest OK.
To co mnie zaskoczyło to sporo nowych scen- a przecież na początku filmu kinowego było dużo akcji- spodziewałem się, że całe partie materiału zaczną się gdzieś mniej więcej za 2 odcinki
Na razie jest dobrze 8/10 jak dla mnie.

ThierryLemoine

Ja niestety oceniam słabo odcinek 1.
Za mało śmieszny.

Tak, dokręconych jest dużo scen, ale to wypełniacze.
Zresztą, nie ma się co dziwić, film to 115 minut, a ma być 8 odcinków każdy po 40 minut.

Moje pierwsze wrażenie 4/10.

ocenił(a) serial na 7
Lord_Satham

Hmmm drugi odcinek nierówny był niestety, ale miał parę godnych uwagi plusów:
+Część scen mnie dosłownie rozwaliła-"lista przebojów z konfesjonału", oblanie bociana, żebrak przed kościołem(2 dobre akcję z jego udziałem) itd.
+Więcej takiego klimatu z 1 części, rozmowy księdza z matką boską, obiad z komendantem, święconki w kościele- aż się łezka w oku zakręciła
+ Więcej Witka i Marusii:) przepraszam, nie mogłem się powstrzymać; to dla nich czekałem na film i serial. I czekam nadal:)
Niestety, było też parę rzeczy, które mnie zirytowało:
+Wszystkie sceny z agentami- jakieś takie nienaturalne i te dialogi z Bocianem- głupkowate po prostu i stylizowane na dziadową komedię kryminalną/ albo jestem trzeźwy jak mucha tse-tse:/
+Dokoptowane wątki- rymujący woźnica, ten redaktorek mnie wkurwia(choć kto wie, może jakoś w akcji się przyda), i jeszcze ten historyk od siedmiu boleści- do licealistów mówi jak do pierszoklasistów, a poza tym w poprzednim pdcinku była puenta(o zadufanych nauczycielach- dość przewidywalne, ale uśmiechnąć się można)a tutaj? Strasznie głupi tekst

Reasumując, odcinek mimo wszystko mnie nie rozczarował- nie chciałem szybkiej akcji, superbłyskoltliwych cytatów- chciałem niespiesznej akcji,trochę humoru i ulubionych bohaterów- rodziny Naliwajków. Czemu? O tym może kiedy indziej.
Odcinek 2- 7,5- za Marusię.
P.S. Ocena poprzedniego odcinka była trochę na zachętę. Ale tylko trochę.



ocenił(a) serial na 7
ThierryLemoine

Drogi Lordzie Sathanie, jednak mimo wszystko miałem racje- serial z odcinka na odcinek się rozkręca- poprzednie 2 odcinki miały u mnie 7+ (pierwszy miał ósemkę bo dlugo na niego czekałem)ten już bez sentymentu zasługuje na 8- prawie wogule dłużyzn- niemal każda scena do ma rozwiązanie w następnej,
W zasadzie były 3 wątki bez większego znaczenia-
1 to ta scena przed pójsciem na chór(dialog Marian z komendantem)
2 to poznane imiona młodych Naliwajków i rozmowa księdza z Marusią(ale to dla mnie WIELKA zaleta)- kurcze ile ja na to czekałem!
3 to scena u fryzjera i wizyta córek u cyganki- na szczęście ten wątek był na końcu i się nie dłużył.
na odczepne można by jeszcze dodać te rozmowy bocian z narzeczoną.
Plus to dużo humoru, szybsza akcja i brak tego redaktorka, nauczyciela-pierdziela i tych agentów. Tylko trochę mnie martwi że nawet w zapowiedzi się ten kolo z gazety pojawił- a tam będziemy się martwić za tydzień
Ocena- Mocne 8 w mojej skali.

ThierryLemoine

Mnie tam się serial również podoba i niektóre teksty n są świetne...ta "konfesjonałowa lista przebojów", albo z ostatniego odcinka "poproszę jedno wino białe, drugie czerwone, bo jestem patriotą" ;]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones