PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94639}

Ucieczka w kosmos

Farscape
7,4 3 220
ocen
7,4 10 1 3220
Ucieczka w kosmos
powrót do forum serialu Ucieczka w kosmos

Czy warto oglądać??

ocenił(a) serial na 8

Bardzo podobał mi się serial Stargate:SG1 i chętnie obejrzałabym coś z Benem Browderem
i Claudią Black. Od jakiegoś czasu zastanawiam się czy nie obejrzeć sobie tego serialu.
Więc moje pytanie brzmi: Czy warto?

ocenił(a) serial na 10
kathi154

Warto, warto, pierwszy sezon idzie troche powoli i kilka odcinków jest naprawde slabych, ale tak od 15 odcinka zaczyna sie jazda, ben browder w farscape wymiata o wiele lepsza postac niz w sg-1, claudia też daje rade, chociaż calkiem inna niz w sg-1

ocenił(a) serial na 10
bobasz

Zgadza sie. Od 15 odc, w ktorym pojawia sie Chiana . Od tego momentu zycie juz nie jest takie samo...;)

soglif3

Mi to sie zaczyna podobać już po pierwszym a skoro ma być jeszcze lepiej to nic tylko oglądać :D

ocenił(a) serial na 10
Raister

noce nie przespane zobaczysz..jak pracujesz to sobie urlop wez lepiej..

kathi154

Zdecydowanie warto. Właśnie jestem w trakcie 15 odcinka 1 sezonu i jak do tej pory podoba mi się. Póki co główny wątek praktycznie nie istnieje, ale w kolejnych sezonach ma być już tylko lepiej.

Ostatnio wziąłem się za nadrabianie seriali sci-fi. Polecam Firefly, tylko 1 sezon bez zakończenia ale ogląda się bardzo dobrze. Andromeda ponoć jest też niezły, Babylon 5 czy Gwiezdna Eskadra.
Sam obejrzałem jeszcze Battlestar Galactica z seriali osadzonych w kosmosie i jest to pozycja obowiązkowa. Naprawdę solidna produkcja, w której od początku ciągnie się główny wątek, są ciekawe postaci, dobra gra aktorów, świetne efekty specjalne i McReary który skomponował genialny soundtrack.

ocenił(a) serial na 7
warhog14

BSG jak na razie bezkonkurencyjny, sam oglądam seriale s-f jeden za drugim i jak na razie w tym gatunku nic go nie przebiło. Z fajnych produkcji s-f, chociaż zupełnie innych niż space opera polecam fringe, właśnie kończę oglądać. Pierwsze odcinki przywodzą na myśl x-files, potem już wchodzi inny temat, ale warto.

ocenił(a) serial na 10
androgenius

BSG to inna para kaloszy. BSG to dramat s.f., a Ucieczka w kosmos s.f. akcji, z najwyżej elementami dramatu.

ocenił(a) serial na 7
MistrzSeller

Zgadzam się, jednak stwierdzam co moim zdaniem jest lepsze w kategorii ogółu gatunku. Farscape to taki klasyczny s-f, przypomina mi stargate sg-1 jeśli chodzi o klimat i lekką konwencję. Osobiście wolę poważniejsze podejście do tematyki s-f, dlatego zdecydowanie najlepsze są książki z tego własnie gatunku, polecam "Ślepowidzenie" Petera Wattsa, "Cała prawda o planecie Ksi" Zajdla a do BSG dość podobna jest "Najlepsza załoga Słonecznego" Olega Diwowa. Możesz polecić jakiś dobry serial s-f, może akurat czegoś ciekawego w gatunku jeszcze nie widziałem.

warhog14

Skoro warto to obejrzę, uwielbiam SF a właśnie kończę SG-Universe, który notabene jest zdecydowanie słabszy od reszty SG :-) za bardzo odjechali na psychologię postaci (jak sobie radzą w tak trudnych warunkach prawie beznadziejnych) a zapomnieli troche o tzw. Zajebistym kinie SF SG gdzie SG-1 jest the Best ale SG-Atlantis także daje radę. Polecam: Primeval , The outer limits , Ergo Proxy , SeaQuest no i Star Trek oraz X-Files ;-) PZDR

ocenił(a) serial na 8
kathi154

pierwszy sezon sredni ale 2,3,i 4 wymiataja :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones