Układanka (2022)
Układanka: Sezon 1 Układanka Sezon 1, Odcinek 8
Odcinek Układanka (2022)

Odcinek 8

1h 2m
6,3 95
ocen
6,3 10 1 95
Układanka
powrót do forum s1e8

Andrea

ocenił(a) serial na 3

Postać Andrei wyjątkowo irytująca w pierwszym odcinku mam nadzieję że w następnych odcinkach się ogarnie

Ella_C

Jestem na 6 odcinku. Nie ogarnęła się.

Ella_C

Jest to jedna z głupszych postaci serialowych jakie widzialam. Ciężko uwierzyć że ma 30 lat.

majug

mamo wytłuamcz o co tu chodzi? -matka- spotkajmy sie, wszytsko ci powiem, andrejka- nie! nie chce cie słuchac sama sie dowiem. po czym wiedzac ze matka jest chronionym swiadkiem jedzie do wujka -' oczesc wujku jetsem twoją siostrzenicą" nosz kurna!!!!

kaczkulec

temat fajny, odkrywanie puzzli ciekawe, ale spierdzielone pod postacią durnej córki, juz nawet aktorka mi nie przeszkadza co sama postac, jest durna

ocenił(a) serial na 5
kaczkulec

Nie tylko córka, matka też często zachowywała się kompletnie irracjonalnie, szczytem dla mnie było jak wysłała Andreę po samochód - raz, że przecież nie chciała jej zdradzać prawdy, a tymczasem kazała jej jechać po auto z walizką z pieniędzmi i paroma fałszywymi dowodami osobistymi - przecież to absolutnie nie wzbudziłoby niczyjego zainteresowania... Po drugie - czemu nie zgłosiła napaści swojemu opiekunowi? No i przede wszystkim - jak mogła wysłać dziewczynę w stanie szoku w samotną podróż? Szalenie to było odpowiedzialne i przemyślane...

Sol89

Zgadza się. Sporo tutaj kretynizmów

ocenił(a) serial na 3
Ella_C

Obejrzane, nie ogarnęła się

Ella_C

Mnie zdziwiło, że postać przedstawiona na początku jako kompletna guła nagle zaczęła się zachowywać jak przeszkolona agentka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones