PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=432002}

Układy

Damages
7,9 7 288
ocen
7,9 10 1 7288
Układy
powrót do forum serialu Układy

10/10 Warto bylo czekać

ocenił(a) serial na 10

Gdy zacząłem oglądać Układy po pewnym momencie bałem się ze serial będzie dla mnie nie do końca zrozumiałym zbyt zagmatwany . Ale sądzę ,że odlazłem się w serialu Ogląda się go jak świetny kinowy thriller intrygi które trzymają w napięciu to tego Glen Glose ostra babka która lubi jak wszyscy koło jej tańczą tak ona zagra ale też potrafi okazać strach . Na prawdę serial zrobił na mnie wrażenie. Czekam na drugi ze sezon dla mnie 10/10

kinoman85

Jak tylko przeczytałam, że to serial o prawnikach zaczęłam oglądać i nie żałuje, świetny! Kłamstwa, spiski i mroczne sekrety bohaterów wciągają. Nie wiadomo komu można ufać, okazuje się, że to właśnie przyjaciel może być największym wrogiem. W zasadzie wszystko odgrywa się poza sądem. Wystarczy, że obejrzysz pierwszy odcinek i już chcesz wiedzieć co będzie dalej :) rzeczywiście ogląda się go jak dobry film. Glenn Close zagrała fenomenalnie słusznie zdobyła wszystkie nominacje i nagrody. Uwielbiam momenty w których puszczają jej nerwy jest wtedy sobą, bo przeważnie ukrywa się pod maską spokoju i opanowania. No i zawsze ma kilka wyjść z wydatkowałoby się beznadziejnej sytuacji. Oby 3 sezon był równie emocjonujący jak poprzednie 2.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones