PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=432002}

Układy

Damages
7,9 7 288
ocen
7,9 10 1 7288
Układy
powrót do forum serialu Układy

3/10

ocenił(a) serial na 3

Obejrzałem wszystkie sezony. Nie wiem sam, jakim cudem to zniosłem, ale głupoty tego serialu są wszechobecne. Do tego - serial rzekomo prawniczy, a cały sezon ciągnie się jedna sprawa. Co za kretynizm.

Glenn wygląda jak plastikowa lalka faceta z cyckami. Ma niesamowity warsztat, zapisała się na kartach historii filmowej wspaniałymi rolami, ale do nagród nigdy nie miała szczęścia. Co więcej, dostała nagrody za najgorszą rolę w swojej karierze - rolę Patty w Damages. Jest sztuczna, antypatyczna, nie da się lubić jako czarny charakter.

Jeżeli chcę obejrzeć dobry serial prawniczy to włączam sobie The Good Wife albo Sposób Na Morderstwo. Tam się dopiero dzieje i tam są naprawdę wyraziste postacie. Damages to jakaś pomyłka.

ocenił(a) serial na 8
Unibet_78

Chyba ogladałes nie ten sam serial, co my wszyscy.....Sam jestes pomyłką , nie masz pojęcia o kinie z tego co tu przebąkujesz.Wszyscy sie nie znamy,jako członek FIPRESCI śmiem twierdzic, że pojęcia nie masz o czym mówisz.Ignorancja wali po oczach..... jeden oświecony bredzi banialuki, nie rozumiejąc fenomenu i oryginalności wybitnego przedsięwziecia. Włącz sobie "Piłe mechanicząa 7" bedziesz miał WYRAZISTE POSTACIE. Wyrazy wspólczucia. :-(

ocenił(a) serial na 3
justykob

Ale się uśmiałem. Serial pod żadnym względem nie jest wybitny. Wybitny jest House of Cards, Gra o Tron, Teoria Wielkiego Podrywu - tak, serial komediowy też może być wybitny. Wyrazy współczucia natomiast należą się Tobie, bo żaden szanujący się krytyk nie używa takiego języka ataku jak ty, zatem - albo wdaje Ci się, że należysz do FIPRESCI, albo może i należysz, ale musieli tam bardzo obniżyć oczekiwania, bo krytyk - jak wszystkim wiadomo - używa przede wszystkim argumentów - których u Ciebie wybitnie zabrakło.

ocenił(a) serial na 8
Unibet_78

Nie pogadamy. To sie nazywa róznica poziomów."Gra o tron" to szczyty kiczu, udający coś czym nie jest. Przeładowany płytką symbolika, pretensjonalne, rozdete do granic możliwości. Kto tego nie widzi nie ma pojęcia o kinie. Lata mi w co Ty wierzysz i co myslisz. Ten serial to majstersztyk, najwyraźniej zbyt wyrafinowany dla niektórych.Glenn Close -jej gra-10/10... oryginalny sposób budowania narracji hipnotyzował od samego początku serii, ntrygujące historie, wyraziste zapadające w pamięć postaci, starcie osobowości głównych bohaterek. I daruj sobie komentarz. Nie przeczytam..Pozostaje Ci faktycznie posmiać sie jedynie. Doradzam by był to śmiech z siebie, napuszony ingnorancie..

ocenił(a) serial na 3
justykob

Glen Close wygląda w serialu jak naciągnięty plastik, zero mimiki. Napuszona to ty jesteś, takich ludzi jak ty się leczy. Krytyk od siedmiu boleści :D

ocenił(a) serial na 8
Unibet_78

Umiesz korzystac z wujka Google? jestem tu pod imieniem i nazwiskiem w przeciwienstwie do Ciebie. Nim zaczniesz koles obrażać, zaprzyjaźń sie z wujkiem i poczytaj. Ułatwie Ci-np. Wprost, Przekrój..Wiesz co to archiwa redakcyjne? Bo powątpiewam. A takie teksty to do kolesiów, fanów "Gry o tron". Nie do mnie. Powalcz ze swoim wielkim ego, nijak mającym się do stanu faktycznego..I obejrzyj pare filmów naprawde wielkich, może coś zrozumiesz. Dalej monoluj juz beze mnie.

ocenił(a) serial na 3
justykob

Justykob - na profilu widnieje, że nie podano imienia i nazwiska. Weź idź szalej na jakieś inne forum co? A poza tym rozdwojenie jaźni się leczy...

ocenił(a) serial na 8
Unibet_78

Bo do tego ingroancie raz trzeba być zalogowanym, a dwa-byc wśród znajomych osoby, która chcesz widziec. Podano wszystko ale nie dla wszystkich. Prosiłam byś sam z soba dalej korespondował intelektualisto przez j pisany.. get out.

ocenił(a) serial na 3
justykob

Kultura godna Krytyka.... żal!

justykob

Przerażające. Naprawdę przerażające. Człowiek pisze opinię o serialu, a odpowiedzi otrzymuje atak ad personam z siedmioma epitetami. Myślę, że tu doszło do kradzieży tożsamości. Rzeczywiście, jest dziennikarka Justyna Kobus, ale nie sądzę, by wyrażała się w ten sposób. I jeszcze te błędy...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones