PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=432002}

Układy

Damages
7,9 7 288
ocen
7,9 10 1 7288
Układy
powrót do forum serialu Układy

Jestem po 9 odcinku, a wszędzie info tylko o 10, czy 10ty był ostatni?

butler001

Tak 10 odcinek jest ostatnim z tego sezonu.

papae11

Szkoda, miałem wrażenie że dopiero się rozkręca a tu wszystko ma się rozwiązać w jednym odcinku. No nic pora na seans, oby było warto. Dzięki za odpowiedź.

ocenił(a) serial na 10
butler001

Zapewniam, że zakończenie jest świetne - pozamykano wszystkie wątki Highstar, a i końcówka odcinka związana z relacjami Patty-Ellen miazdży :D

ocenił(a) serial na 10
krzysztofinski

taaak, ostatni odcinek po prostu wymiata :)) buzke mialam otwarta przez pol odcinka ze zdziwienia :D

ocenił(a) serial na 10
ewuszka

Tak! A na koniec wybuchłem śmiechem - zdecydowanie dobre posunięcie ze strony Michaela :D

ocenił(a) serial na 10
krzysztofinski

i do tego zakoczenie Patty :D

ocenił(a) serial na 10
butler001

Coś pięknego, uśmiech nie schodził mi z twarzy długo po końcowych napisach;) Co to będzie się działo w 5 sezonie.

ocenił(a) serial na 10
jason_bourne

Co do zakończenia sezonu na linii Ellen-Patty, a w zasadzie Michael-Patty; bodajże w odc. 8 (nie jestem pewien(, gdy Michael i Patty po raz pierwszy NAPRAWDĘ (nie we śnie) spotkali się u prawnika, a ten stwierdził, że dostarczy mu listę swoich świadków, WIEDZIAŁEM, że na pewno znajdzie się na niej Ellen, bo to ona Hewes może najbardziej zaszkodzić i zakwestionować jej status odpowiedniej przybranej matki...domyślałem się także, że będzie jedynym świadkiem, ale nie byłem do końca przekonany czy Michael będzie aż taki pewny siebie, żeby tylko Ellen wystawić jako swego świadka...gdy zaczęła się ta sekwencja z wywiadem Patty i otrzymaniem przez nią papierów byłem już na 100% pewien co się święci i złośliwy uśmiech satysfakcji nie schodził mi z twarzy, lol. No więc zapowiada nam się świetny sezon na linii Ellen-Patty, kolejna zmiana w ich relacji, kolejny wybój na drodze...jestem tylko ciekaw jak będzie teraz wyglądać życie zawodowe Ellen.

Arno

Tak tak tak ... Mi również uśmiech nie schodził z twarzy :):) Jestem ciekawa jak się to wszystko potoczy :):)
Jeden z najlepszych seriali ever ...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones