PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=432002}

Układy

Damages
7,9 7 288
ocen
7,9 10 1 7288
7,0 2
oceny krytyków
Układy
powrót do forum serialu Układy

Znana jest data emisji pierwszego odcinka 4. sezonu - 5 stycznia 2011.
Już nie mogę się doczekać.

chatiflatt

Niestety nie - 5 stycznia 2011 Direct TV (ta stacja, co uratowała Damages) - zacznie puszczać powtórki - wszystkie 3 serie - i dopiero potem będzie 4 seria - której zresztą jeszcze nawet nie zaczęli kręcić. Więc pierwszy odcinek czwartej serii będzie najwcześniej w okolicach lipca.

ocenił(a) serial na 10
glennn

Ehh, niestety, masz rację, glennn...

glennn

glennn, skąd wiesz? proszę o link... nie mogę w to uwierzyć... chyba to jakaś zła informacja, mam nadzieję, że będzie od stycznia w telewizjach :/

tomaszmaj

Teraz akurat zacząłem oglądać ten serial, więc jeszcze nie widziałem wszystkie odcinków. Ale mam teraz dobrze bo na moim telefonie jest odtwarzać AXN i mogę sobie za darmo oglądać ten serial. Do 5stycznia chyba już uda mi się wszystkie obejrzeć, mam nadzieje że źle wiece datę :)

tomaszmaj

http://www.directv.com/DTVAPP/global/article.jsp?assetId=P7180030 - jest to link do artykułu na stronie Direct TV - i jest tam napisane, że nowa seria będzie w lecie 2011

glennn

no nieee... dalej musimy czekać >.< co to za głupota i tortura?? ja się pytam, czemu nie mogą tak puszczać nowe odcinki? Jak chcę powtórki to sobie oglądam na tym AXN playerze na przykład, o którym mariusz pisał, albo ściągnę sobie z internetu :P

rusekw

ale jak fajny będzie kiedy już będą nowe odcinki i możemy je oglądać na przykład jeździąc na pociągu albo na autobusie:) zawsze tak się nudzę w takich przypadkach. ale wkrótce...:)już nie mogę się doczekać!!

serialkiller

no już mam axn player od tygodnia, bardzo fajnie gra filmy(oczywiście chodzi mi o seriale)najczęściej oglądam układy oczywiście :D

tomaszmaj

szkoda, że nie ma Dextera i Jak poznałem waszą matkę, no cóż, jest tam jeszcze dr House :D jeśli dobrze pamiętam, ten serial też jest tam dostępny.

xibir

Czytałem że niestety Dr. Housa nie ma... ja też bardzo żałuję.. muszę sobie kupić taki telefon na którym mogę sobie "oglądać telewizję". Tak samo jestem jak wy, nudzę się na drodze i nie mogę nic wymyślić, czytać mi się nie chcę, kreskówki wypełniać mi się nie chcę.. więc przydałby mi się na pewno taki sprzęt tą aplikacją :)

mariusz31

czasem, uwierz mi, lepiej jest czytać coś niż oglądać bzdury i głupoty w telewizji albo na telefonie :P
albo masz jeszcze sudoku, to jest fajne!

ale prawie już styczeń, więc... za niedługo będą nowe odcinki... po powtórkach dopiero -.- ale cóż... da się wytrzymać!

rusekw

ooo nie... nie mogę czytać na drodze-> boli mnie głowa po czytaniu na pociągu pff

xibir

takim razie, oglądaj raczej seriale:) ale Dr-a Housa niestety nie ma, przynajmniej mi się jeszcze nie udało obejrzeć na AXN Playerze, ale ile dobrze wiem, nie jest dostępny, tylko dr,WHO, chyba coś mieszasz:P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones