PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=432002}

Układy

Damages
7,9 7 288
ocen
7,9 10 1 7288
Układy
powrót do forum serialu Układy

Myślę czy by nie zacząć oglądać tego serialu. Chciałabym poznać Wasze opinie na jego temat. ;)
Czy on wciąga?

ocenił(a) serial na 9
majka2115

Polecam Ci bardzo gorąco ten serial. Jeśli lubisz zagmatwane historie, intrygi za "plecami", mroczny i tajemniczy klimat, ciekawie przedstawioną historię, zaskakujące zagadki/ich rozwiązania noi oczywiście świetną grę aktorską.....To gorąco Ci polecam. Ja dałam temu serialowi 9/10. Jest to naprawdę wielka ocena jak dla mnie. Ale według mnie naprawdę się należy. Świetna reżyseria, scenariusz świetnie napisany. Wiadomo, że (jak wszędzie) czasem są lepsze odcinki a czasem gorsze, ale tych lepszych jest zdecydowanie duuuuużo więcej. Dlatego polecam Ci bardzo ten serial. :o) :o) :o)

ocenił(a) serial na 10
majka2115

Wciąga bez reszty, więc radzę sobie zarezerwować minimum jeden dzień wolnego :)

ocenił(a) serial na 9
pnkkworker

oglądaj! ja 2 sezony obejrzałem w 2 dni, tak mnie wciągnął :)

ocenił(a) serial na 7
majka2115

Zgadzam się z poprzednikam,bardzo dobry serial w którym nic nie wiadomo "do końca". W jednym odcinku myśli się że już wiemy o co chodzi gdy nagle w następnym wszystko obraca się o 180 stopni. Bardzo fajny,ale jak rzadko nie jestem w stanie obejrzeć na raz np3 odc inków-po prostu strasznie mnie on "męczy" , jak się uda że oglądnę 2 to znak że leniuchowałam cały dzień :) Polecam:)

ocenił(a) serial na 9
majka2115

Strasznie wciąga, szczególnie 1 sezon, chociaż drugi też niczego sobie. Popełniłam ten błąd, że obejrzałam pierwszy odcinek tuż przed sesją, przepadłam ;)

majka2115

W moim wypadku również ten serial wciągnął, choć jego specyfika nie pozwalała na ciągłe oglądanie wielu odcinków, jeden dwa na raz, nie więcej, Mimo to genialny i arcy ciekawy.
Na szczególne uznanie zasługuje sposób prowadzenia narrracji. Już w pierwszym odcinku pokazane jest co i jak się wydarzyło, a w miarę rozwoju wydarzeń pokazywane są dalsze sceny. Ciekawe rozwiązanie techniczne. Serial warty uwagi.

ocenił(a) serial na 7
majka2115

Serial jest nawet nawet, ale jak skończy się 2 sezon to proponuję przerzucić się na coś innego.
3 sezon zniechęca tak potężnie, że już się nie wraca.

Generalnie fajne 2 sezony na jakiś wolny okres czasu, np. urlop czy wakacje, ale bez rewelacji.

majka2115

Bardzo polecam wszystkie sezony, mnie wciągnął bardzo ...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones