PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=432002}

Układy

Damages
7,9 7 288
ocen
7,9 10 1 7288
Układy
powrót do forum serialu Układy

MUZYKA Z SERIALU

ocenił(a) serial na 10

Tutaj pytajcie się o piosenki, które można usłyszeć w serialu. Nie zakładać 30 tematów "jaka to piosenka", żeby nie było tak jak w "Zagubionych", czy "Herosach".
Więc na początek podam tytuł piosenki, która leci na czołówce. Jest to "When I Am Through With You" zespołu The VLA.

Beznickowy

Tytuły piosenek znalazłem bez problemu, ale co dalej? Nie ma ich w żadnym programie p2p, ani na youtubie, nie ma słowa o tych zespołach na wikipedii. Nie ma płyt w amazon, na ebay'u, ani w żadnym internetowym sklepie. Rozumiem, muzyka miała być indie, po Garden State zrobiło się to modne, a ja nie mam nic przeciwko.
Ale bez przesady.
Podejrzewam, że człowiek odpowiedzialny za wybór piosenek wymordował te zespoły, żeby nikt inny nie mógł ich posłuchać i w ten sposób były jeszcze bardziej indie. Innego wyjaśnienia nie widzę.

ocenił(a) serial na 10
Cris

Piosenkę tytułowa można w całości wysłuchać na MySpace zespołu The VLA

ocenił(a) serial na 9
Beznickowy

dzieki Bogom nie jest to kolejny serial z rzędu tych które na każdy koniec odcinka puszczają ckliwą pioseneczke i pokazują bohaterów w zwolnionym tempie i ich zmartwione minki, I HATE THAT.
co do serialu skoro już tu jestem:) to b.dobry kawałek filmowej taśmy a pisoenka początkowa rzeczywiście wymiata:)

ocenił(a) serial na 8
Beznickowy

SPOILER!!!!
Poszukuję piosenki z piątego odcinka pierwszej serii: gdy Tom idzie do Patty z nową umową o pracę, leci gdy jedzie windą i wysiada na korytarzu.
Trudne zadanie, wiem, ale dzięki z góry za wskazówki.
Pzdr.

Beznickowy

Na oficjalnej stronie serialu znajdują się tytuły piosenek wykorzystane w 2 sezonie. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones