PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=432002}

Układy

Damages
7,9 7 285
ocen
7,9 10 1 7285
Układy
powrót do forum serialu Układy

ktrotko i zwiezle: swietny serialek!, gra gitesik i wogole.

marcinkf

trzyma bardzo :):) Od pierwszego sez przypadł mi do gustu :):) mam nadzieje że scenarzyści jeszcze zaskoczą

ocenił(a) serial na 10
kam001

mysle ze nas zaskocza . ponoc ten nastepny a zarazem ostatni sezon bedzie tez troche psowiecony RELACJOM Patty kontra SYN -- i mysle ze czyms ze strony syna nas zaskocza albo sam niewiem , a MOZE ELLEN jest jes corka (wiek by pasowal) ta ktora niby ztracila za mlodu a moze to nieprawda i ellen jest................ -kto wie....

marcinkf

To że Ellen by mogła być jej córką to ciekawe :):) (zastrzelili by mnie tym faktem)swoją drogą ten temat też by mógł się rozwinąć :) Patty - Michael zgadzało by się :):) i ciekawe co będzie z Catherine ??i wogóle ciekawe co będzie:) Swoją drogą doszły mnie słuchy o 6 sezonach :):) za co bym się nie obraziła :) Glenn Close mistrzem w tej roli ...
A co do jej straconej córki to w pierwszym sezonie jak pojechała na jej grób to autentycznie się wzruszyłam ...

ocenił(a) serial na 10
kam001

ta kobieta TZN jej rola jak gra Kobiete dlamnie JAK Z KAMIENIA BEZ EMOCJI ale jej gra "TWARZA" jest rewelacyjan i niemarownych swietna aktorak nietylko w tej roli - OSKAR DLANIEJ KOLEJNY BY SIE PRZYDAL PUKI CO Oficjalnie mowili ze 5 sezon bedzie ostatnim MOILI OTYM W WYWIADACH rezyser i producent. ... PS> notak pojechala na grob nibyzaplakala spojarzala ale BABECZKA jak gra "prawie sei niewzrusza" no nic poczekamy zobaczymy! jakto wszystko rozwina....... SERIAL MA POTENCJAL ktory calyczas mozna rozwijac. pzodrawiam ...

marcinkf

A tak BTW to fani powinni pisać scenariusze do ulubionych seriali :P:P to by było interesujące ...

ocenił(a) serial na 10
kam001

ta kobieta TZN jej rola jak gra Kobiete dlamnie JAK Z KAMIENIA BEZ EMOCJI ale jej gra "TWARZA" jest rewelacyjan i niemarownych swietna aktorak nietylko w tej roli - OSKAR DLANIEJ KOLEJNY BY SIE PRZYDAL PUKI CO Oficjalnie mowili ze 5 sezon bedzie ostatnim MOILI OTYM W WYWIADACH rezyser i producent. ... PS> notak pojechala na grob nibyzaplakala spojarzala ale BABECZKA jak gra "prawie sei niewzrusza" no nic poczekamy zobaczymy! jakto wszystko rozwina....... SERIAL MA POTENCJAL ktory calyczas mozna rozwijac. pzodrawiam ..

marcinkf

Ale co to by było jakby fani się wzięli za tworzenie dalszego ciągu ... :):) niektóre pomysły są baaardzo dobre ... scenarzyści i producenci mogliby skorzystać ... :P:P
Glenn jest bardzo wszechstronna zagra wszystko moim zdaniem ... i jest niedoceniona w hllwd ... :(

ocenił(a) serial na 10
kam001

zawsze uwazalem ze w "niektorych" przypadkach (w tym i w innych serialach) wartobybylo brac pod uwage POMYSLY FANOW na fabule w serialu/lach.. czasem to i dobre ale moze i niezawsze - zgadzam sei z toba ... ("musieliby to robic bardzo rozwaznie i "ostroznie")... POZDROWIONKA"--) milej niedzieli. JUTRO DO PRACY hmmmm.

marcinkf

:):) a widzisz ... thx ... w takim razi miłej pracy

ocenił(a) serial na 10
kam001

ps. no i od jutra poniedzialek brrrrrrrrr.... pozdrawiam

marcinkf

:) i w kółko to samo ...

ocenił(a) serial na 10
kam001

AMOZE OD WEKENDU pobawimy:-) SIE WEDWOJE W WYMYSLENIE epizodu JAKIEGOS WATKU KTORYBY MOZNA BYLO "WKLEIC" WPLESC W damages sEZON 5.. ??? NIEDLUGO WEEKEND I MAM Z RODZINA:-) 1TYDZIEN URLOPU UFFF... POZDRAWIAM

marcinkf

hmm ... chyba nie mam aż takiej wyobraźni ... :/
pzdr

marcinkf

1 odc 5 sez za mną :):)

ocenił(a) serial na 10
kam001

Witam! :-) :-) niom juz mialem 1tydz.temu ogladac ale powiedzilem sobie ze po dwa odcinki bede ogladac.. ALE POWIEDZ MI PROSZE JAKA? OPINIA JAKIE? WRAZENIA PO PIERWSZYM ODCINKU.. POZDRAWIAM SERDECZNIE.

marcinkf

Dobrze sie zapowiada :):) Glenn i Rose mnie nie zawiodły :):) choć wnioskuje ze to co widziałam w odc (i to jak sobie wydedukowałam, że może być), może sie wywrócić do góry nogami i tak naprawde nie wiem czego sie spodziewać :):)

I Właśnie o to chodzi :)

Chyba jeszcze sie zdziwie ...

Pozdrawiam

ocenił(a) serial na 10
kam001

oki dziekuje za info , ja zalozylem ze bede ogladal po 2 odicniki naraz czyli czekam na kolejny drugi na napisy byc moze i tak do konca;-). .. /pozostajemy w kontakcie:-) milego ogladania.

marcinkf

no dzisiaj 2 odc :):) bedzie oglądany :)
Zobaczymy
in touch :):)

ocenił(a) serial na 10
kam001

jaktam? po 3odcinku : jakies ??? sugestie wnioski , 4odc mam bez napisow na ta chwile czekam do jutra pojutrze moze POZDRAWIAM SERDECZNIE:-)

marcinkf

Wiesz co, powiem że jak narazie wszystkie 4 odc - rewelacja, sezon naprawdę doobry :):)
Akcja się toczy, tak nprawde wszystko może się jeszcze wywrócić do góry nogami :):) - nawet Patty może umrzeć.
Więc czekam na dalszy rozwój akcji Patty/Ellen.
Wiedziałam, że warto bedzie czekać na ten sez tak długo :):)

A jakie Twoje opinie na ten temat ??

Pzdr :):):)

ocenił(a) serial na 10
kam001

czes:-) no i jaktam? z zakonczeniem opnia spostrzezenia z tymi dwoma ostatnimiodcinkami! cio... pozdrowionka (jak dlamnie mistrzostwo).

marcinkf

WOW !! Genialny sezon :):) nie mam słów na ostatni odcinek po prostu miazga :):)
Chyba nie wyobrażałam sobie lepszego zakończenia, a to jak wygląda Patty w (parę lat później)
koleje WOW :)
Pozdrawiam Kam

ocenił(a) serial na 10
kam001

Pani "krolowa sniegu" a Ellen swietnie ja "zalatwila" ale tez w pewnym sensie Patty pokazala ze Ellen moze dzialc "po trupach" ale Ellen wiedziala kiedy sie wycofac i tym "zalatwila" Patty hehehe i ten WYRAZ twarzy z samaochodu jak sobie zdala sprawe ze juz niema:-( "zkim" walczyc rywalizowac rewelacja!!!! mistrzowskie zakonczenie!!!

marcinkf

Po prostu nic dodać nic ująć. Genialny sezon. WOW jeszcze raz.
Szkoda, że już koniec, ale z drugiej strony kolejne sezony niepotrzebne.

marcinkf

I o czym teraz bedziemy pisać ??? :(

ocenił(a) serial na 10
kam001

<kam001> Jakto? O czym? O wszystkim, oczym bedziemy chcieli I bedziemy mogli:-)

marcinkf

w sumie prawda :):):)
jak mogę ci polecić serial to Samotnie warto zobaczyć, jeśli lubisz produkcje BBC
no i serie kostiumowe :):)

ocenił(a) serial na 10
kam001

Polecam swietny BARDZOOOOO wciagajacy serial ze swietnym prowadzeniem THE SHIELD , takze zawsze uwielbialem czasy "rodziny Borgia" czyli serial the borgias Obecnie zakonczony drugi sezon , hmmmm a co dalej: Awake sezon1 swietny szkoda ze anulowany , B.DOBRY TAKZE: zakazane imperiu 1i 2 I teraz 3 , zona idealna jest rewelacyjna! .. pozdorwionka <kam001>....

marcinkf

Właśnie już dawno myślałam o "The Shield" ale jakoś nie miałam weny żeby zobaczyć.
Może teraz się wezmę. Hmmm ...

ocenił(a) serial na 10
kam001

Serialek the shield wciaga a po paru odcinkach a zwlaszcza po pierwszym sezonie nieodejdziesz od serialu a kazdy sezno nastepny coraz lepszy A ZAKONCZENIE serii MISTRZOWSKIE I postacie charaktery pokazane revelacyjnie.. polecam!.

marcinkf

Przekonałeś mnie :):)

ocenił(a) serial na 10
kam001

ps. odrazu mowie ze tematyka "policyjnych porachunkow , brudow, morderst spraw kryminalnych" ale najwaznijesza postac VICM. charakter pokazane postacie i duzoduzo innych rzeczy waznych w ktore trzeb sie wgrysc ale polecam w 100% wrazie co pisz wal jak w dym , daj znac jak ci sie bedzie sukcesywnie podobal j, ja osobiscie "plakalem" jak sezon 7 sie skonczyl buuuu...

marcinkf

No i tam tez Glenn :)

marcinkf

a 5 sezon jak Ci się podobał ??

ocenił(a) serial na 10
kam001

zakoniczenie UKLADow jak najbardziej super ostatnie sceny swietne !!!!!!!!!!! , GRA "twarzy" revelacyjna!!

marcinkf

mam tak samo jak Ty ... Glenn !!! MISTRZ

ocenił(a) serial na 10
kam001

:-) , na zakonczeniu mistwrzowaska gra "twarza minami i wogole" the best!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

marcinkf

si ... z chęcią wrócę do tego serialu :):)

zapraszam również na mój blog

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones