PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=432002}

Układy

Damages
7,9 7 282
oceny
7,9 10 1 7282
Układy
powrót do forum serialu Układy

Rewelacyny serial!

ocenił(a) serial na 9

Glenn Close w roli Patty wręcz wciska mnie w fotel, polecam!

aniam69

Potwierdzam

ocenił(a) serial na 10
aniam69

Totalnie popieram. Mistrzostwo!!!!!!!

ocenił(a) serial na 3
aniam69

Przeciętna rola. O ile sama Glenn to ścisła czołówka aktorstwa światowego, o tyle w tym serialu mam wrażenie, że kopiuje totalnie Meryl Streep z roli Mirandy.

użytkownik usunięty
Unibet_78

Pisząc to oświadczasz, że jedyne co z tego serialu widziałeś to obrazki na Filmwebie i może z 15-20 minut pierwszego odcinka.

ocenił(a) serial na 3

Obejrzałem wszystkie sezony i wszystkie odcinki.... ale... najlepiej założyć, że wie się lepiej niż autor postu. Rola jest dosłownie źle zagrana. A co najgorsze - scena z finału 1 sezonu - kiedy Close próbuje płakać, siedząc w ogrodzie po zleceniu zabójstwa - żal. Ona tam wygląda, jakby się dusiła jedzeniem.

użytkownik usunięty
Unibet_78

Moje zdanie jest inne, ale nie rozumiem jednej rzeczy: po co oglądać 5 sezonów serialu, skoro wg Ciebie lead rola jest tak fatalna?

ocenił(a) serial na 3

Bo poza nią są jeszcze inni aktorzy, ona sama nie tworzy serialu.

ocenił(a) serial na 8
aniam69

Zgadzam się. Jako prawnik Glenn jest świetna. Gdy ją oglądam to nasuwają mi się określenia:inteligentna, cholernie skuteczna, doskonała manipulatorka, intrygantka, niebezpieczna i wiarygodna w oddaniu roli prawnika.

ocenił(a) serial na 10
aniam69

Potwierdzam! Glen Close gra kobiete o silnej osobowosci i charakterze. Nieprzewidywalna, tajemnicza, manipuluje sytuacja i ludzmi. Serial super. Ogladalem 3 razy wszystkie sezony :)

aniam69

Chciałem zapytać Mario Van Pebbles gra tutaj coś więcej czy kilka odcinków

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones