PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=432002}

Układy

Damages
7,9 7 288
ocen
7,9 10 1 7288
Układy
powrót do forum serialu Układy

Tez na AXN

ocenił(a) serial na 10

Prosze prosze najpierw Polsat mial pusci ten serial chociaz jest mowa o wiosnie ze wgledu ze Polsat atakuje seriami i pewnie nie ma zmiescic w ramowce ale plany . Ale serial piscza rowniez AXN film bedzie w niedzile o 21:00 mi odpowiada ta godz Ale fajnie ze Polsat tez ten serial od wrzesnia bedzie wiekszy wybor jak komus pasi emisja na AXN to wybierze Polsat Lub odwrotnie A Jak to komus tez nie spasi to wszystkich zadowlic nie mozna Chociaz jak na AXn to pusno serial trafia dla mnie AXN powinien zaczynac drugi sezon Ale wazne ze jest wiec zapraszam do Polsat i AXN

ocenił(a) serial na 7
kinoman85

strasznie chaotyczna wypowiedź :P czytałeś to wogóle przed wysłaniem ? ale dobra, ja zczaiłem o co ci biega :)

ocenił(a) serial na 10
Pauleta

Zgadzam sie jest chaotyczna ale sadze ze idzie skapnac o co mi chodzi o to krotko mowiac ze serial ma Is na Polsacie i na Axn tylko co to Polsatu to nie pewne tak bylo serialem Rapot zagorezenia byl na AXN i na TVP2 tylko odcinki sie nie zlewaly

użytkownik usunięty
kinoman85

Znaki interpunkcyjne nie gryzą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones