PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=432002}

Układy

Damages
7,9 7 288
ocen
7,9 10 1 7288
Układy
powrót do forum serialu Układy

Przyznam, że po pierwszym odcinku byłem troszkę zdegustowany...trochę wolna akcja i inne tempo retrospecji zbiło mnie z tropu. Ale później było coraz lepiej tylko ... że niestety nigdzie nie ma napisów.

Czy naprawdę nie ma kto tłumaczyć jakże świetnego serialu który pojawia się w trakcie wakacyjnej posuchy?

Pozdrawiam tłumaczy...
PS. Od pażdziernika zapisuję się na angielski :p

ocenił(a) serial na 8
rubinek2009

Przecież są napisy do czwartego sezonu na napisy 24 na razie do trzech pierwszych odcinkow ale kolejne są w drodze. Do tego tłumaczenie jest naprawdę na wysokim poziomie (poza pierwszym odcinkiem, za ktòry wziął się jakiś amator).

ocenił(a) serial na 9
torgaj

Wiem o tym ale żałuję, że napisy nie idą płynnie, odcinek po odcinku...
Oczywiście jeszcze raz szacunek dla tłumaczy za naprawdę świetną robotę!!!
Dziwi mnie tylko fakt, że do Vampire Diaries czy Covert Affairs są napisy dużo szybciej niż do naprawdę porządnego serialu. Ale chyba trzeba się uczyć i angielskiego i cierpliwości :)

rubinek2009

już o tym pisałem ale usunięto mój wpis, na ten moment są już do 5 odcinka włącznie ale na następny pewnie znowu przyjdzie czekać koło 2 tygodni. Szkoda bo serial na prawdę dobry, pewnie dlatego mało popularny. Tłumaczenia na prawdę profesjonalne i domyślam się, że to zajmuje trochę czasu ale tak jak osoba wyżej pisze, do szmir powstają na bieżąco a do tego typu perełki trzeba czekać dwa tygodnie. Sam bym się za to wziął ale mój angielski nie dorównuje poziomowi serialu.

ocenił(a) serial na 9
kriofw

Jestem oczywiście na bieżąco :) już po piątym odcinku. Ciekawe zakończenie - nieźle rozegrana akcja z materiałem dowodowym utrzymała napięcie do samego końca!!! Nie mogę się doczekać na kolejne odcinki...

użytkownik usunięty
rubinek2009

Jakie to tam na bieżąco? :D
Już dawno po ósmym odcinku. ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones