PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=432002}

Układy

Damages
7,9 7 285
ocen
7,9 10 1 7285
Układy
powrót do forum serialu Układy

Pierwszy sezon wciągnął mnie bardzo, zarówo przez fabułę jak i ukazanie postaci i relacji między nimi. Oglądnąłem drugi sezon i początek trzeciego i ... jakoś nie wciąga, całość jakaś tak powierzchownie ukazana. Jak oceniacie 3, 4 i 5 sezon w odniesieniu do pierwszego?

nuwol

3 słaby, 4 słaby, 5 bardzo ładnie zamyka serię :):) - moim zdaniem za całość 10/10

ocenił(a) serial na 7
kam001

ale nie ma sensu skoczyc od razu do 5 sezonu?

nuwol

ja przebrnęłam przez wszystkie sezony (ale nie męczyłam się tym, jak to niektórzy mówili:) i myślę, że rzeczywiście nie ma sensu od razu do 5 sezonu, jest sporo odniesień do poprzednich sezonów więc niestety wskazane wszystkie sezony do zobaczenia.
Pozdrawiam.
A te niestety nieco gorsze sezony można by zobaczyć chociażby ze względy na genialną Close i Byrne.

ocenił(a) serial na 10
nuwol

serial jest tak dobry ze pewnie kiedyś wrócę Zgadzam się z przedmówcą G.Close i R.Byrne są rewelka ale inni aktorzy też zasługują na uwagę Oglądałam bez mrugnięcia okiem Polecam wszystkie sezony

ocenił(a) serial na 3
kam001

3 słaby, 4 słaby i dajesz 10?

ocenił(a) serial na 9
nuwol

1 super, 2 słabszy, 3 taki jak drugi, 4 słaby, 5 - najlepszy.

ocenił(a) serial na 9
nuwol

dla mnie 4 sezon to najsłabszy ( ten z wątkiem wojenny). Nudziłam się na nim niemiłosiernie ale reszta bardzo dobra. Serial jeden z lepszych.

ocenił(a) serial na 9
nuwol

Szukam 1 sezonu z lektorem. Szukam i szukam, a znaleźć nie mogę :////
Help!! :(((

ocenił(a) serial na 8
nuwol

Mi się całość podobała, pod względem przeciwnika Hewes to najlepsza byłą rodzina Tobins (tak to się pisze chyba?). Nareszcie pojawiły się jakieś inne priorytety poza władzą i kasą. Nie podobał mi się sezon drugi, wtedy się nudziłam. Wkurzała mnie Ellen. Poza tym jakoś zabrakło dynamizmu. I nie rozumiem czemu tak długo ciągnęli wątek Frobishera, bo był zbędny wg mnie. Sezon czwarty też słaby, ale podobał mi się Dylan Baker (jako Boorman). W ogóle kiepsko że aż trzy raz użyto krwiożerczego biznesmena jako przeciwnika. W sumie w tym piątym też tak torchę jest. Ale Close i Byrne są świetne. Chociażby dla ich duetu warto wszystko obejrzeć. Choć nie ukrywam że Close zrobiła na mnie większe wrażenie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones