PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=432002}

Układy

Damages
7,9 7 288
ocen
7,9 10 1 7288
Układy
powrót do forum serialu Układy

swietny serial, szkoda ze u nas sie produkuje jakies magdy m zamiast damages albo serial o lekarzach co leci w niedziele na tvp 2 zamiast house'a ;/ podziwiam tworcow za pomyslowy montaz i to ze mimo ze nie jest chronologicznie poprawnie nie ma problemu zeby sie zorientowac w sytuacji. wlasnie ogladam 11 odcinek i jeszcze 2 mi zostaly i sie zastanawiam czy 1 sezon to juz wszytsko czy maja zamiar ciagnac to jeszcze. z koncem 13 na pewno okaze sie czy zostawili sobie pole do popisu i realizacji kolejnych sezonow. z tym, ze jesli glownym watkiem pozostanie sprawa frobishera to ja nie wiem czy serial bedzie tak samo ekscytujacy- bo co za duzo to niedrowo ;> szukalam informacji na temat potencjalnej mozliwosci emisji nowego sezonu - ale nie znalazlam - pewnie zbyt malo sie staralam. w kazdym razie polecam bo serial jest zgrabny, dobrze zrealizowany, a ogladnie go to sama przyjemnosc:)

ocenił(a) serial na 7
naj

szkoda ze nie mozna edytowac postow - w kazdym razie zmusilam sie zeby sobie odpowiedziec na pytanie o 2 sezon i prawdopodobnie bedzie. I zapowiada sie ciekawie:) zakonczenia maja to do siebie ze zwykle sa rozczarowujace ale odcinek finalowy (13) byl naprawde na poziomie:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones