PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=432002}

Układy

Damages
7,9 7 288
ocen
7,9 10 1 7288
Układy
powrót do forum serialu Układy

Wiecie gdzie mogę znaleźć (albo może raczej kiedy pojawią się w sieci) napisy wyżej wymienionego epizodu? Właśnie wyszedł w USA, więc zapewne nieprędko pojawią się napisy PL, ale np. do 'Dextera' napisy wychodziły równolegle z wychodzącymi w Stanach odcinkami 4 sezonu i Napi-projekt je znajdywał. Może znacie stronę gdzie takowe pojawiają się najwcześniej?
Z góry dzięki.

pozdro.

BenQ

Jesteś w gorącej wodzie kąpana. Minęło dopiero parę godzin od wyjścia odcinka! Myślę, że trzeba będzie poczekać parę dni. Damages nie jest aż tak popularne jak House czy Dexter, żeby odcinki wychodziły od razu po emisji odcinka w USA.

A żadnej magicznej strony nie ma. Jeśli napisy pojawiają się w sieci, od razu znajdzie je Napi-projekt. Nie ma tu praktycznie żadnego opóźnienia.

lord_eomer

W goracej wodzie kąpana - na pewno jestem ;D Po prostu jak miałam do Dextera napisy następnego dnia to się rozleniwiłam i myślałam, że zawsze będą mi napisy spadac z nieba, a tu - niepodzianka - musze czekać ;]

pozdo

BenQ

No to będziesz musiała cierpieć :)
Ja nie mam tego problemu, bo czekam z oglądaniem aż wyemitują cały sezon. Nie dałbym rady czekać na każdy odcinek aż tydzień. Jak już się wkręcę w serial, muszę wiedzieć co będzie dalej od razu. Tym sposobem taki sezon Damages pożeram w 2-3 wieczory.

ocenił(a) serial na 9
BenQ

Ja obejrzałem z angielskimi napisami i wszystko zrozumiałem, więc może i Ty spróbuj....na pewno większość zrozumiesz.
A co do pierwszego odcinka III serii, to wooow, wooow i jeszcze raz wooow....to może być najlepszy sezon "Damages". Nie będę zdradzał wiele, żeby nie psuć wam zabawy, powiem tylko, że znów mamy przeskok o 6 miesięcy do przodu, w którym to zobaczymy dwa bardzo szokujące wydarzenia.
Kocham ten serial za takie intrygujące podejście do tematu....gdzie powoli, przez 13 odcinków, dochodzimy do rozwiązania głównej zagadki sezonu.
Poza tym, nowe postaci już mi się podobają....najbliższe wtorki na pewno będę spędzał z tym serialem ;)

DamienC

Napi znalazł dziś napisy ;] Trochę się pospieszyłam z panikowaniem ;p
Co do oglądania bez napisów - często tak robię z filmami, ale w serialach typu 'Dexter' czy 'Układy' jest za dużo specjalistycznego słownictwa - w tym pierwszym terminologie kryminalne (jak Masuka tłumaczy swoje badania albo Dex omawia trajektorię upadku kropel krwi), a w drugim prawnicze. Da się skapnąć o co biega, ale wolę jednak z napisami ;]

Ja zdecydowanie robię tak jak DamienC - odtąd będę spędzała wtorki z 'Układami' ;p no może dopiero po sesji, ale to już niedługo ;]

Co do samego serialu to nie wiedziałam, że można wymyślić coś tak oryginalnego na tak relatywnie nieoryginalnej bazie (mam na myśli środowisko prawnicze wykorzystywane dość często). 'Układy' pną się coraz wyżej w moim osobistym top seriali ;D

pozdro

ocenił(a) serial na 9
DamienC

Zgadzam się, premiera 3 sezonu genialna, już nie mogę się doczekać następnego odcinka. Close jak zwykle rewelacyjna, a nowa sprawa i postaci zapowiadają się ciekawie. Końcówka wryła mnie w fotel... szczerze mówiąc przeskoki o 6 miesięcy w poprzednich sezonach nie były aż tak ekscytujące jak tutaj, ale z drugiej strony teraz pokazano naprawdę sporo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones