PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=432002}

Układy

Damages
7,9 7 288
ocen
7,9 10 1 7288
Układy
powrót do forum serialu Układy

obejrzałem 1 odcinek 4 sezonu i zapowiada się genialny sezon może nawet najlepszy z wszystkich od początku :) tylko czekam aż Patty dolączy do Ellen i dobierze się temu dupkowi Eriksonowi i jego ekipie do skóry, a napweno tak będzie bez względu na straty :)

ocenił(a) serial na 9
londontown

Ja po pierwszym odcinku też jestem na tak :) Ciekawe jak scenarzyści pociągną wątek współpracy pomiędzy głównymi bohaterkami, czy Ellen (znowu) wróci pracować dla Patty, czy stworzą jakąś mniej formalną koalicje :)

ocenił(a) serial na 10
ime

Ellen napewno wróci do Patty:) jak Patty włączy się do sprawy to napewno to wszystko odrazu nabierze prędkości, a widac temat ją zainteresował :) a Ellen pewnie wróci do firmy Patty gdzieś pod koniec sezonu(ostatni odc, albo 1 nast. sezonu/ napewno będzie:) jak uświadomi sobie że tylko z nią tworzy zgrany duet, a wszystkie te sprawy za które winiła Patty tak naprawde były nieuniknione i pewnie z tym doiświadczeniem które ma zda sobie sprawe że sama zrobila by dokładnie to samo :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones