Układy (2007-2012)
Układy: Sezon 5 Układy Sezon 5, Odcinek 1
Odcinek Układy (2007-2012)

You Want to End This Once and For All?

8,5 78
ocen
8,5 10 1 78
Układy
powrót do forum s5e1

Odcinek 05x01

ocenił(a) serial na 8

Naprawdę dobry początek sezonu, może coś jeszcze z tego serialu będzie, myślę że
zasłużył na dobre i mocne zakończenie. Podoba mi się to że wracają do początków tego
wszystkiego i mam nadzieję że Ellen będzie miała szansę odegrać się na Patty...

ocenił(a) serial na 9
psycoma

Odcinek jest bardzo dobry. Pojedynek Ellen z Patty na kilku płaszczyznach, ciekawi nowi bohaterowie i bardzo ciekawa sprawa. McClaren dużo bardziej mnie ciekawi niż High Star z 4 sezonu.
Flashforwardy zapowiadają bardzo mocny finał, ale tu na pewno jeszcze wiele się zmieni, nie pokazują wszystkiego.

psycoma

Będzie ciekawie :):):) Ellen/Patty - jeszcze dużo się wydarzy :):)
Pozdrawiam :)

kam001

czy Naomi została zamordowana prze/w imieniu/z polecenia Patty? takie mam wrażenie...

mihta

Śmiem tak twierdzić :):) tak to jest pokazane, jakby było coś na rzeczy :):)
gdyż obydwie staną przeciwko sobie w sprawie, a faktem było że Naomi nie chciała wnosić oskarżenia.
Więc ... :):):)

kam001

otóż to. zdzira z tej Patty!!!:-)

mihta

:):) szczerze mówiąc, uwielbiam postać Patty :)

ocenił(a) serial na 9
mihta

Ale Patty, albo to sprawka szefa Naomi. Stracili przez nią mnóstwo forsy. Też jej niejako groził.

MoszeUsz

Może też tak być, a Patty skorzystała:):)

kam001

właśnie! to Patty skorzystała. bo co firmie po śmierci Naomi? że zemsta? - słabe to w sumie i mało interesujące... jestem pewien, że to Patty!

mihta

:) dobrze

użytkownik usunięty
kam001

Patty to postać genialna, od pierwszego odcinka mi się spodobała. Zmieniłbym w niej teraz tylko jedno - fryzurę... W pierwszym sezonie fajnie wyglądała, tak silnie i władczo, a teraz wygląda jak zwykła babcia. Hmm... Może o to im chodzi, żeby ta babcia jednak pokazała, że jest kimś więcej. Tak jak piszecie zapowiada się ciekawy finał i może wyjdzie na to, że obie wygrają w tym ostatecznym starciu, tylko w różnych kwestiach

Dokładnie jestem tego samego zdania :):)
Jedna z najlepiej napisanych ról kobiecych ever :):), a odegrana przez Glenn jest fenomenalna :):) brak mi słów
Co do fryzury, to osobiście bym coś zmieniła, ale Patty chyba właśnie ma tak wyglądać :):)

Pozdrawiam :) Kam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones