PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=625071}

Unforgettable: Zapisane w pamięci

Unforgettable
6,9 2 437
ocen
6,9 10 1 2437
Unforgettable: Zapisane w pamięci
powrót do forum serialu Unforgettable: Zapisane w pamięci

mam pewien problem, odcinek 17 skończył się rozwiązaniem sprawy, a w odcinku 18 previously opowiadało całkiem inny odcinek: o socjopacie, który dzwoni do Carry i morduje ludzi. Czy to jest jakiś dodatkowy odcinek ?

izunia158

Nie ma żadnych nieścisłości :) w previously 18 odcinka przypominano odcinek wcześniejszy, w tej chwili nie wiem który. Tam zaczęła się ta sprawa z "Fredem" i w tym odcinku była kontynuowana. Zapewne pojawi się też w późniejszych odcinkach. To taki motyw przewodni serialu, tak jak zabójstwo Rachel. Zazwyczaj w serialach kryminalnych tak jest, że większość odcinków dotyczą jednej sprawy i są ze sobą niepowiązane, ale są też takie które się ze sobą łączą i dotyczą jednego wątku. Tak jest np. w "Castle".

ocenił(a) serial na 7
NiinaX

do tej pory uważałam, że obejrzałam wszystkie odcinki, wychodzi na jaw że nie, dzięki za odpowiedz ;)

izunia158

bo obejrzałaś. w serialach jest taka technika - przed danym odcinkiem przypomina się sceny/bohaterów, do których się będzie wracało lub nawiązywało w bieżącym odcinku. previously nie oznacza, że przypominają odcinek wcześniej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones