Upadek królestwa
powrót do forum 2 sezonu


Nie wiem jak to się w Polsce robi,ale wiem ,że do bani.
odcinki z polskim lektorem są po 43 minuty,a z napisami blisko godzinę.
Niestety nie oznacza to więcej odcinków!
Po obejrzeniu 8-go odcinka drugiej serii wziąłem się za 3 sezon i okazało się od razu,że nie oglądałem z 1/3 sezonu!
Obejrzałem jeszcze raz 8 odcinek drugiego sezonu(wszystko było nowe) i okazało się,że i tak za późno włączyłem bo pewnie musiałem od 7-go.

Ktoś mi wytłumaczy jak to się stało,że najważniejszą część sezonu ktoś wypier.lił do kosza?

ocenił(a) serial na 9
Corrolek

Ok.
Sprawdziłem dokładnie.
8-my odcinek z lektorem kończy się jak zwiad Utreda zobaczył że córka Alfreda żyje.
Od tego czasu do końca,czyli 1,5 godziny!!! końca 2-go sezonu NIE MA!!!

Czyli Ci co zobaczyli tylko z lektorem,zaczynają tak jak ja 3 sezon bez tych 90 minut finału!!!

Oglądajcie tylko z napisami!

Na szczęście nadrobiłem to i doobejrzałem sobie ale niesmak mi pozostał.

ocenił(a) serial na 9
Corrolek

tylko sezon drugi z lektorem ma 10 odcinków, w orginale i z napisami jest chyba po 8 jak kojarze w drugim sezonie a z lektorem sa inaczej pocięte, krótsze ,ale jest 10 odcinków drugiego sezonu

Ami_656

W 3 sezonie też są takie zmiany?

ocenił(a) serial na 9
Sirielle

Trzeci ogladałam z napisami, ale w drugim zmian nie było tylko jak było 8 to były dłuzsze po prostu a jak 10 to krótsze odcinki ,ale jedno i to samo w sumie.Nie wiem jak inni oglądali ,ale mi wyszło ,ze to to samo było i nic nie brakowało. Z tych opisów wyzej wynika ,ze po prostu gdzies im uciekły dwa odcinki z lektorem , te krósze i brakowało im1,5 godziny w tresci u mnie było oki.

Corrolek

1 sezon - 8 odc. /ok.55-58 minut/, 2 sezon - 10 odc. /ok.43-45 minut/, 3 sezon - 10 odc./ok.51-54 minuty/. Wszystko z lektorem. Czasy jednego odcinka. Tak jest u mnie.

Gandalf70

Na włoskim Netflixie sezon 1, 2 i 3 - wszystko po 10 odcinków ;o

bedeaktorka

Może jakieś inne czasy są... trudno mi powiedzieć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones