PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=645514}

Upadek

The Fall
7,7 41 451
ocen
7,7 10 1 41451
7,8 16
ocen krytyków
Upadek
powrót do forum serialu Upadek

3 sezon

ocenił(a) serial na 8

Są jakieś informacje na temat tego czy będzie 3 sezon? Został mi ostatni odcinek 2 sezonu, ale chętnie zobaczę kolejny.

ocenił(a) serial na 9
znafcafilmowy

Podobno będzie na jesień 2015 chociaż nie widzę sensu.
Ostatni odcinek 2 sezonu w miarę spójnie zamyka całość i nie widzę więcej wątków, które można by kontynuować w następnym sezonie ;)

ocenił(a) serial na 8
calif0rnia_filmweb

W sumie ja też nie widzę sensu, mogliby to jakoś oddzielić i zrobić zupełnie inną, nową sprawę.

ocenił(a) serial na 8
calif0rnia_filmweb

JESIEŃ 2015?! Chyba umrę, jeśli to prawda, to nie mogę się doczekać.
A ja widzę sens, byłoby nawet ciekawie. Owszem, ostatni odcinek drugiego sezonu zamyka nam pewne wątki, ale mogliby na przykład rozbudować uczucie między Paulem, a Stellą. Na przykład. No, lub wymyślić inne kwestie. Mimo wszystko, serial jest genialny, to mój ulubiony i strasznie mi było szkoda, kiedy skończyłam drugi sezon.

ocenił(a) serial na 7
werciula

albo jesień 2016....

ocenił(a) serial na 8
znafcafilmowy

Dzięki za informację. Z wielką chęcią obejrzę 3 serię. Całkiem inny serial detektywistyczny, odmienny, podejście tez ma całkiem inne. Nie ogląda się go nudno i trudno przewidzieć. Fajnie by było obejrzeć dalsze losy super detektyw, nadispektor czy coś tam Stelli Gibson. Oj nieźle ma zrypaną czaszkę.

znafcafilmowy

Trzeci sezon właśnie kręcą i będzie to ostatnia odsłona tego serialu. Informacja potwierdzona przez twórców.

ocenił(a) serial na 10
maciowski

Uwielbiam ten serial ale taka przerwa jest właściwie śmiertelna...człowiek zapomina, że jakiś serial w ogóle istniał:/

ocenił(a) serial na 8
klaudia2251

A jeszcze brytyjczycy z tymi 2 letnimi przerwami ;/

ocenił(a) serial na 9
maciowski

Niby tak. Ale Anderson niedawno mówiła, że chciałaby żeby kręcili to dalej, a jest producentką tego serialu. Choć szczerze mówiąc, nie wiem, co mieliby wymyślić w 4 serii...

ocenił(a) serial na 7
znafcafilmowy

i co z tym 3 sezonem? filmweb wyświetla informacje, ze pierwsze dwa odcinki juz powinny być O.o

ocenił(a) serial na 9
dzikudzina

Są już 3 odcinki 3 sezonu. Do znalezienia w sieci. Niestety (wciąż) bez polskich napisów.

ocenił(a) serial na 7
agola

dzięki :-) dajcie znać jak będą już napisy bo tam dużo gadają i można coś przeoczyć w ENG

ocenił(a) serial na 8
dzikudzina

na tvseriesonline pojawiły się napisy do 1 odcinka 3 serii :)

ocenił(a) serial na 7
Amus

dzięki!!! szkoda, że tak późno trzeba iść spać ale będzie jutro na czym oko zaczepić

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones