PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=645514}

Upadek

The Fall
7,7 41 380
ocen
7,7 10 1 41380
7,8 16
ocen krytyków
Upadek
powrót do forum serialu Upadek

Bez emocji - Gibson

ocenił(a) serial na 8

Czy w pewnym momencie nie zaczął wam przeszkadzać sposób bycia Gibson?
Bez emocji, bez uniesień. Ciągle ten sam ton głosu.

b_acha

Bardzo. Rozumiem, że postać taka ma być, ale jej sposób bycia jest tak abstrakcyjny i praktycznie niemożliwy w normalnym świecie, że odechciało mi się oglądać dalej...

ocenił(a) serial na 8
Karola__M

Abstrakcyjny? Niemozliwy w realu? Oj zdziwilabys sie jak ludzie potrafia funkcjonowac na co dzien. Gibson nie wzbudza sympatii i tak najwyrazniej mialo byc. To pierwsza rola w ktorej widzialem Anderson i mnie zachwycila, moze tez dlatego ze mam slabosc do postaci wypranych z uczuc ;p

ocenił(a) serial na 7
b_acha

Bez emocji? Przecież ona się wzrusza. Nawet płacze. Nie trzeba histeryzować by wyrażać emocje.

b_acha

Przecież są emocję,wzrusza się.
Nawet myślę, że w pewnych momentach czuła ców do sprawcy.

b_acha

Świetny serial, ale ten typek (John Lynch) - najgorsza rola ever. Chodzi i ciągle smęci. Mega irytujący typ.

b_acha

To nie Gibson tak sie zachowuje. To Gillian Anderson. Gra niemal identycznie jak w serialu Hannibal. Jest posągowa, zdystansowana, elegancka, bez emocji. W Hannibalu mowi jeszcze ciszej i rusza sie jeszcze wolniej ... Az chcialoby sie momentami ogladac sceny z nia w przyspieszeniu ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones