PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=645514}

Upadek

The Fall
7,7 41 457
ocen
7,7 10 1 41457
7,8 16
ocen krytyków
Upadek
powrót do forum serialu Upadek

Serial jest dobry tylko przez pierwsze dwa, może trzy docinki. Potem jest kompletną żenadą. Serial jest tak oderwany od rzeczywistości, że aż chce się rzygać. Twórcy mogli zaznaczyć, że jest to science fiction, a nie wprowadzać widzów w błąd.
Morderca potrafi wszystko, jest alfą i omegą, ma klucze do wszelkich zamków, drzwi, przejść, sejfów, dosłownie wszędzie wchodzi sobie i wychodzi jakby nigdy nic. Jest Batmanem bez peleryny, potrafi niepostrzeżenie przechodzić między ludźmi i znikać jak duch, zbiera informacje o osoba bez większego wysiłku, znajduje dowody osobiste, kradnie portfele w przepełnionych barach, laski lecą do niego jak misie do miodu. Cóż to jest za wspaniały człowiek! Jest także wróżką, bo przewiduje ruchy innych osób z wielkim wyprzedzeniem. Casanova, wspaniały tatuś, kochający mąż, świetny psycholog, wysportowany Usain Bolt, morderca, obrońca pokrzywdzonych dzieci, kryminolog, kolekcjoner włosów, wrażliwy pisarz, a te cechy posiada tylko jedna postać! Niesamowite!
No i ta 15-letnia zdzira jest tak irytująca za każdym razem, gdy pojawia się na ekranie, że po prostu wszystkiego się odechciewa.
Jeśli twórcom chodziło o to, żeby zagrać na nerwach widzom, to udało się w 100 procentach, ale ja tego nie kupiłem. 1/10.

LukaszFCB89

Niestety mnie też nie zachwycił. Nie wiem skąd te ochy i achy nad serialem.
Jestem po pierwszym sezonie, zaczęłam drugi. Ale już nie z ciekawości, tylko żeby dać mu szansę.
Czytałam opinie, którą dużo osób popiera: "Cholernie dobry, intensywny, sugestywny serial. Ciarki na plecach non stop. Nie daje spać spokojnie."I się zastanawiam czy ten sam serial oglądaliśmy...
Ciągnie się bardzo powoli, ogólne kiepski serial..

gosia914

Masz rację. Ja skończyłem drugi sezon, a trzeciego nie mam już w ogóle ochoty oglądać. Serial oglądałem właściwie tylko z sentymentu do Gillian Anderson, którą bardzo miło wspominam z serii "Z Archiwum X".

LukaszFCB89

Chyba dobrego kryminału nie oglądali stąd taka opinia ...

ocenił(a) serial na 1
LukaszFCB89

Święte słowa, podpisuję się pod tą opinią rękami i nogami. Dotrwałem do trzeciego odcinka 2go sezonu... katusze. Żona jeszcze się łudziła, że może się jeszcze coś ruszy, ale po "filozoficznej" dyskusji psychola ze smarkatą coś w nas pękło. Zmarnowane cztery wieczory, krew w piach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones