PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=645514}

Upadek

The Fall
7,7 41 451
ocen
7,7 10 1 41451
7,8 16
ocen krytyków
Upadek
powrót do forum serialu Upadek

no chyba, że bedzie uciekał przez cały 2 sezon. Ciekawe czy na serio da sie zrobic taki dobry rysopis? Nie widzę żadnych efektów pracy tej pani detektyw, jedyne co posunelo sprawe to to ze niby superinteligentny zbok okazał się idiotą i zaczął popełniac proste błedy.

ocenił(a) serial na 7
backu

Mają jego charakter pisma (list i lista domów dziecka), mogą porównać głos, mają jego rysopis, który łatwo może rozpoznać policjant, który go przesłuchiwał, bądź nawet na podstawie tej taśmy z kamery. Wiadomo, że ma przynajmniej jedno dziecko (rysunek kobiety w ciąży), co potwierdza także taśma. Mają kobietę, która zna naszego psychopatę. No i obudziła się ofiara, choć wątpię, żeby mogła coś powiedzieć/napisać.

Zapomniałem o czymś? Serial powinien się zakończyć na 5. odcinku...

ocenił(a) serial na 9
cmp61a

Dokładnie.

ocenił(a) serial na 10
profus6

o nie ja nie chciałabym aby tak się skończył.. muszą go złapać... poza tym chciałabym poznać jego motywy..śledztwo może mniej jednak mnie interesuje.. co motyw jego zbrodni. Poza tym lubię Jamiego Dornan'a.. i chętni epopatrzyłabym jeszcze na niego;)

ocenił(a) serial na 9
magic_incantation

No jeśli rozpatrujemy to w takich kategoriach, to ja też jeszcze chętnie popatrzę na Madsa ;)

magic_incantation

Motyw jego zbrodni cie pewnie rozczaruje obejrzyj sobie Mentaliste tam jest to dobrze opisane. W skrócie nasz oblech był skrzywdzony jako dziecko, może wyruchał go irlandzki ksiądz, może ludzie go pokrzywdzili w szkole, generalnie po prostu przeżył cierpienie co go złamało - czyli historia bedzie o jego użalaniu sie nad sobą a zło trywialne. Czemu Fritzl gwałcił swoje dzieci? bo prawdopodobnie sam był gwałcony koło sie zamyka w tego typu sprawach. Prawda nie bedzie zbyt "atrakcyjna" [ amoze bedzie :D ].

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones