PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=645514}

Upadek

The Fall
7,7 41 388
ocen
7,7 10 1 41388
7,8 16
ocen krytyków
Upadek
powrót do forum serialu Upadek

przeraża!

ocenił(a) serial na 9

Cholernie dobry, intensywny, sugestywny serial. Ciarki na plecach non stop. Nie daje spać spokojnie.

ocenił(a) serial na 6
tsst

1 sezon bardzo dobry. Drugi taki o. 3 totalnie dłużący się i kompletnie bezsensowny.

ocenił(a) serial na 6
forzamilan1

Dokładnie jestem tego samego zdania

ocenił(a) serial na 5
tsst

Cholernie to ten serial jest irytująco "amerykański", czyli inaczej mówiąc naszpikowany całą masą "głupotek" (żeby nie powiedzieć bredni) w stylu "niewykrywalnych" telefonów komórkowych itp, itd.

ocenił(a) serial na 8
mariuszkow

Możesz powiedzieć w którym to miejscu są niewykrywalne telefony? Z tego co pamiętam morderca starał się pozbywać telefonu, z którego dzwonił, a może czegoś nie zauważyłem. Jeśli już piszesz o całej masie głupot, to dobrze byłoby, żebyś podał przynajmniej 3, a nie tylko jedną, to byłbyś bardziej wiarygodny. Wiem, że są tam głupoty, bo mnie zirytowało np. to, że szukany przez policję bandyta znalazł się ni stąd ni zowąd koło policji i zaczął strzelać. Coś takiego jest nieprawdopodobne.

ocenił(a) serial na 9
tsst

Dobry i smutny, to chyba pierwszy serial, w którym po finale ostatniego sezonu współczułam mordercy. To paradoks tego serialu.

ocenił(a) serial na 9
JOANNA108

No i zepsula Pani mi seans

ocenił(a) serial na 9
zaneta_najman1

Nie rozumiem czym, nie ujawniam żadnych szczegółów z fabuły?

ocenił(a) serial na 9
JOANNA108

Jak pisałam to jeszcze nie widziałam serialu teraz wiem o czym Pani pisała ale film fajny mnie się podobał

tsst

gdzie go obejrzec online?

ocenił(a) serial na 6
tsst

Jak dla mnie takie mocne 6,5 dopóki sie nie przyznał i nie dostał postrzału w lesie było fajnie , i ta młoda dupeczką , świetnie sie na nią patrzyło gorzej z panią Anderson

ocenił(a) serial na 8
tsst

potwierdzam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones