Upadek (2013-2016)
Upadek: Sezon 2 Upadek Sezon 2, Odcinek 6
Odcinek Upadek (2013-2016)

Co we mnie ciemne, oświeć

In Summation 1h 30m
8,3 760
ocen
8,3 10 1 760
Upadek
powrót do forum s2e6

Nie rozumiem dla czego Rose sama się nie wydostała z bagażnika? Samochód nie był zamknięty. Jak przyszła policja były otwarte drzwi. Mogła wydostać się z bagażnika przez tylną kanapę, złożyć oparcie, jakoś przecisnęła by dłoń żeby namacać przycisk do składania oparcia, albo mogła przez tyle czasu poszukać dźwigienki do awaryjnego otwierania bagażnika od wewnątrz w razie awarii zamka.

ocenił(a) serial na 8
Pafcio79

W rozmowie ze Stellą wyjaśniała, że musiała mieć coś dosypane do picia, jakieś środki usypiające/uspokajające. Mówiła również, że chciała wybić światło żeby zaczerpnąć powietrza ale nie miała siły.

ocenił(a) serial na 8
asiczka666

Chyba, że była cały czas nieprzytomna jak piła wodę zanieczyszczoną środkiem nasennym. Do namacania dźwigienki otwierania bagażnika od śroka nie trzeba dużo siły. Zwykle jest w okolicach zamka i otwiera się z taką samą siłą jak ta na zewnątrz bagażnika. Wiem bo kiedyś zepsuł mi się zamek i korzystałem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones