Upadek
powrót do forum 1 sezonu

Niech mi ktoś powie gdzie obejrzeć 1 sezon bo netflix dodał tylko 2 i 3 sezon. To jakiś chyba kiepski żart "dodamy nowy serial, wypromujemy go na głównej stronie ale zacznij oglądać od środka"!

ocenił(a) serial na 9
AdriannaDiana

Pierwszy sezon jest dostępny na VOD.PL

dusia165

Witam, aktualnie dostępne tam są tylko 3 pierwsze odcinki pierwszego sezon, wiesz gdzie mogę znaleźć pozostałe?

ocenił(a) serial na 9
Brzyski_PS4

Dostępny jest cały sezon, po prostu inaczej go podzielili - na 3 odcinki po 1,5h. Ale fabularnie jest to cały pierwszy sezon.

ocenił(a) serial na 7
dusia165

Już są wszystkie 3 sezony na Netflix

ocenił(a) serial na 10
AdriannaDiana

Ja też zaczęłam od s02, a s01 obejrzałam na freedisc i powiem szczerze, że wiele rzeczy się wyjaśnia. Chociaż można ominąć pierwszy, jednak za bardzo mi się spodobał. Nie rozumiem, dlaczego nie ma pierwszego na Netflix.. Pomyślałam, że może był z rok temu i go wycofali..

ocenił(a) serial na 10
hellishgirl

Był na Netflix kilka lat temu, pierwszy a potem drugi sezon. Zniknął , bo pewnie skończyła się im licencja, do kwietnia zeszłego roku był też na hbo.

ocenił(a) serial na 10
renatu

Dzięki za info, aczkolwiek od niedawna gustuję w serialach. Rzadko ogląadałam, ale po takim fenomienie chcę więcej! :) Czy znasz coś podobnego, niekoniecznie w klimacie kryminału, ale równie genialnego? Dextera oglądałam i też mi się podobał mega :) Teraz jestem na etapie Sex Education, bo wszyscy wokół to oglądają, więc postanowiłam sprawdzić ;) wydaje się fajny, ale nie aż tak wciągający, że nie mogę zasnąć :D

ocenił(a) serial na 8
hellishgirl

Coś w podobie do "The Fall"? "Hinterland", 'Zaginiony", 'The Sinner" (pierwszy sezon), "Broadchurch", "Fargo", "The Killing". To tak na początek.

ocenił(a) serial na 8
hellishgirl

"The Killing", "Fargo", "The Sinner" (pierwszy sezon), "Hinterland", "Broadchurch", "Zaginiony". To tak na początek.

ocenił(a) serial na 10
Ksiadz_Pistolet

Dzięki! sprawdzę :)

ocenił(a) serial na 10
Ksiadz_Pistolet

Hej, obejrzałam póki co The Sinner i wszystkie 3 sezony, pierwszy był najlepszy, a najsłabszy 2. Nie jest to Upadek, ale intrygujący i ciekawy scenariusz. Fargo- jakoś nie pociągają mnie te klimaty. The Killing muszę znaleźć, gdzie to obejrzeć, bo na Netflixie nie ma :/ tak, jak i Broadchurch, czy Zaginiony. Ale, jak masz coś jeszcze to podrzuć :)

hellishgirl

Broadchurch był na Netflix, ale niestety tylko do końca sierpnia. Później usunęli, ale warty obejrzenia ;) zobacz sobie Clickbait może Ci się spodoba, mnie wciągnął :)

ocenił(a) serial na 10
Milena_Stettner

Dzięki, sprawdzę :) Na razie jestem na etapie The Killing, 2 sezony za mną. Ciekawe, czy kolejne będą równie dobre, też polecam, jeśli nie oglądałaś :)

hellishgirl

Polecam Forbrydelsen. Duńska wersja the killing. Jak dla mnie bardziej wciągająca. Oraz Most nad Sundem. Oczywiście jeśli lubisz seriale skandynawskie. Pozdrawiam

ocenił(a) serial na 10
zyga997

Myślałam, że to dwa różne seriale haha, ale znalazłam na Filmwebie. Sprawdzę to, niczego nie wykluczam już, czy amerykańskie, czy skandynawskie. Na chwilę obecną mam 2 sezony The Killing, muszę obejrzeć też Forbrydelsen, jeśli mówisz, że lepszy od amerykańskiego, a potem kolejne :)

Wielkie dzięki za info :)

ocenił(a) serial na 9
renatu

Być może mają też ograniczoną pojemność i potrzebują miejsca na inne produkcje.

ocenił(a) serial na 8
hellishgirl

naprawde uwazasz ze mozna ominac pierwszy sezon tego serialu i zaczac od drugiego ? HIT

ocenił(a) serial na 10
eingrad

Ja akurat zaczęłam od drugiego sezonu i serialbardziej mnie zaintrygował. A znam takich, którzy oglądali od pierwszego S i nie byli aż tak zaciekawieni. Serial nie wywarł na nich takiego wrażenia. Sam sobie odpowiedz...

ocenił(a) serial na 8
hellishgirl

No ja juz sobie i tobie odpowiedzialem,ze ogladanie tego serialu od 2 sezonu to bezsens..

ocenił(a) serial na 10
eingrad

Może dla Ciebie. Nie mierz innych swoją miarą. Każdy ma swoje zdanie i nie zawsze się będzie zgadzał z Tobą. Pozdrawiam.

hellishgirl

Hahaha, dobra jesteś skoro oglądałaś od 2 sezonu xD

ocenił(a) serial na 10
hresia

Kto mi zabroni? :P Jak zaczęłam oglądać, to z automatu. Myślałam, że puszczają wszystko po kolei. Potem zobaczyłam, że jest napisane, że to drugi sezon i zgłupiałam ;) Ale naprawdę nie było z tym problemu, żeby zacząć od S02 i cofnąć się do 01. Może to wbrew logice, a może czasem warto przełamać schemat :P

ocenił(a) serial na 9
AdriannaDiana

Faktycznie niedorzeczne… albo wrzucają cały albo wcale.

AdriannaDiana

Właśnie dodali 1 sezon. Mozna ogladac

AdriannaDiana

Już są na Netflix wszystkie sezony dodało 1 :)

ocenił(a) serial na 8
AdriannaDiana

Jest już komplet.

AdriannaDiana

Na CDA Premium są wszystkie w bardzo dobrej jakości

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones