PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=517059}
7,2 41 188
ocen
7,2 10 1 41188
6,0 3
oceny krytyków
Usta Usta
powrót do forum serialu Usta Usta
Jordan66

Leżała na OIOMIE. A co do sformułowania "i zaraz umarła"... A co k...a, po wypadku obowiązuje jakiś deadprotection kilkudniowy ?... Jeżeli nie masz się do czego przyczepić, to zamilcz.

Ashardon

Sam zamilcz jak to wg ciebie był OIOM żałośniku.
I jakby miała zaraz umrzeć to by ją operowali a nie położyli na łóżeczku z paroma sińcami i wielka tragedia. Żenada.

ocenił(a) serial na 8
Jordan66

dokladnie jestes filmwebowym cieciem,wsiaskasz sie tam gdzie cie nie chca,jak chcesz poszpanowac to idz na forum m jak milosc,pierwsza milosc,prosto w serece etc tam sie odnajdziesz.

sanczopansa

Czy ja cię obrażam ? Nie potrafisz dyskutować o filmach to idź się zarejestruj na forum dla chamów !
Czy ja mam rację czy nie to teraz widzicie w sytuacji wypadku syna wałęsy - co to znaczy opieka po ciężkim wypadku.

ocenił(a) serial na 8
Jordan66

jak chcesz obejrzec porzadny serial na 'fakcie' to wlacz sobie 'dlaczego ja?' (buhuhuhuahuah) a nie czepiasz sie serialu ktory jest o lata swietlne od tych gowien co leca w tv.usta usta wg mnie to serial spokojnie na miare hbo.a z tego co zaobserwowalem to strasznie irytujesz ludzi na tym portalu.sam sie o tym przekonalem.

sanczopansa

I co z tego ? To temat o mnie czy o usta usta ? Powtarzam, ten serial to amatorka jakich mało, to nawet w Klanie czy M jak Miłość (nie oglądam ale widziałem jak Mroczek miał wypadek) nie spotkałem się z taką fuszerką i traktowaniem po macoszemu takich spraw. HBO ? To żeś się zesrał z tej irytacji - Carnivale, Kampania Braci, Soprano - to żeś się ośmieszył na maksa tym porównaniem.

ocenił(a) serial na 8
Jordan66

osmieszyles to sie niestety ty synek,nie bede ci tlumaczyl w jakim bledzie jestes odnosnie tego serialu.strata czasu.
podales gatunki ktore nie maja nic wspolnego z tym w jakiej konwencji osadzone sa u.u.bardziej chodzi mi o sposob przyrzadzenia, gre aktorska,muzyke i rezyserie.i to jak najbardziej wpisuje sie w podukcje hbo.
a co do tematu to ty go zalozyles wiec poniekad tyczy sie rowniez twojej osoby.

sanczopansa

Nic konkretnego nie napisałeś, tylko swoje urojenia i znów próbujesz mnie obrazić zamiast rzeczowo rozmawiać o serialu którego nie potrafisz obronić. HBO, gra aktorska w usta usta - lecz się !

ocenił(a) serial na 8
Jordan66

chyba nic oprocz obrazenia cie mi nie zostaje.a zatem niniejszym to czynie : jestes debilem!wracaj do m jak milosc:)

sanczopansa

Już polskiego zapomniałeś "cie mi nie" - co za inteligent.
Obejrzyj czasem i M jak Miłość, będziesz miał porównanie do swojego gównianego serialu Usta Usta, może coś zrozumiesz chory człowieku.

ocenił(a) serial na 8
Jordan66

ło!tos mnie zagial polonisto.takich szmir jak m jak mizeria nie ogladam,przykro mi:(

sanczopansa

Skoro oglądasz gorsze to czemu nie M jak Miłość ?

ocenił(a) serial na 8
Jordan66

masz jakis spaczony gust.

sanczopansa

Ty w ogóle nie masz gustu bo oglądasz jedno i to samo - serialik dla debili którzy nawet nie wiedzą jak się leczy ludzi po wypadkach.

ocenił(a) serial na 8
Jordan66

ale ty jestes tepy.rozczulasz sie nad jedna scena zamiast wziac pod uwage calosc.nie mam zamiaru cie na sile przekonywac jak chcesz ogladac serial gdzie wiedza jak 'leczyc ludzi po wypadkach' to wlacz sobie housa albo na dobre i na zle.bez odbioru.

sanczopansa

Całości nie oglądam bo to denny serial w którym amatorka wali po oczach za każdym razem jak przypadkowo na niego trafię.

I naucz się pisać po polsku analfabeto !

ocenił(a) serial na 8
Jordan66

pokaz mi bledy jakie popelnilem baranie.

sanczopansa

Choćby brak wielkich liter zaczynając zdania.
Brak polskich liter.
Beznadziejny styl wypowiedzi.
Sam jesteś więc baran i do tego osioł !

Poza tym jesteś słowny jak zero bez honoru - "bez odbioru" piszesz a odpisujesz albo w ogóle nie rozumiesz co piszesz więc jesteś jeszcze większy baran i osioł !

ocenił(a) serial na 8
Jordan66

posluchaj dzieciaku. nie jestem w szkolenej lawce na polskim zeby sie odnosic do twoich beznadziejnych pseudo przykladow.pisze tak jak pisze jezeli jestes na tyle durny ze nie potrafisz tego przeczytac to juz nie moj problem.poza tym nie moge byc i baranem i oslem jednoczesnie.napisalem 'bez odbioru' bo nie chcialem dalej dyskutowac z takim cieciem jak ty,jednak sprowokowales mnie piszac ze wg ciebie jestem analfabeta.
spadowa do szkoly gdzie twoje miejsce.babolu.

sanczopansa

Z takim polskim to byś kiblował w pierwszej klasie 100 lat więc ze szkołą nie wyjeżdzaj analfabeto.
Pokażę ci też jak się zachowują prawdziwi mężczyźni - piszę "BEZ ODBIORU" co oznacza że nic więcej tu do ciebie nie napiszę bo jestem słowny a nie dupa wołowa jak ty !

ocenił(a) serial na 8
Jordan66

jestes jeszcze za smarkaty na okreslanie siebie mezczyzna.
jutro na lekcji popros pan(a)ia od j.pol o wytlumaczenie ci tego co napisalem wyzej.
a teraz pozdrawiam (srodkowym palcem)

ocenił(a) serial na 8
Jordan66

A wiesz, co to jest krwotok wewnętrzny, albo pęknięta śledziona? I jednego i drugiego często się nie wykrywa.

dine_96

Jak to się nie wykrywa pękniętej śledziony ? USG się robi i po sprawie. Po wypadkach człowieka się bada wszelkimi sposobami, prześwietlenia, rezonanse, USG i pęknięte narządy się wykrywa. Krwotoki wewnętrzne się tamuje operacyjnie itp.
W ogóle zobacz na salę w jakiej ona leżała i do czego była podłączona, kpina i żenada a nie wypadek.

ocenił(a) serial na 8
Jordan66

niezla z ciebie dr quinn.

ocenił(a) serial na 9
Jordan66

po 1 - to TYLKO serial
po 2 - wolisz POLSATOWSKIE seriale ?? może debilne do cna Ludzie Chudego, Hotel 52 ???

musisz mieć bardzo smutne życie osobiste oglądając serial i czepiać się takich szczegółów...

recruit

Nie lubię żadnych seriali Polsatowskich ! Jak mówiłem nie oglądam też ust - przez przypadek zobaczyłęm wypadek i całą to śmieszną akcję ratunkową i szpitalną.

ocenił(a) serial na 9
Jordan66

to TYLKO serial. Chodzi w nim o co innego niż przedstawienie REALNYCH obrażeń powypadkowych i profesjonalnej akcji ratowniczej zgodnej w 100% z rzeczywistością oraz prawdziwych standardów opieki szpitalnej...

Patrząc w taki drobiazgowy i pedantyczny sposób można się przyczepić do 99% emitowanych programów TV.
Stary, trochę luzu...

recruit

M jak Miłość to też tylko serial a Mroczek po wypadku leżał na OIOM. A tu mi koleś jeszcze wyjeżdza że to serial na poziomie HBO a nie zadbali o taki szczegół. Amatorka i kpina z widza, kto może poczuć grozę i powagę takiego wydarzenia ? Chyba tylko jakaś babcia która daje się dymać na grube tysiące metodą na wnuczka.

ocenił(a) serial na 9
Jordan66

problem w tym że wyłapujesz błędy w serialach, strasznie je przeżywasz, analizujesz i denerwujesz się nimi, a jak sam powiedziałeś nie oglądasz seriali...
co cię obchodzi kto ogląda seriale i czy je poważnie traktuje czy nie ?
są osoby które nie przywiązują wagi do takich rzeczy, oglądają serial który lubią i mają do tego święte prawo.
Jesteś jak debil K.....ński, każdego by chciał zaszufladkować, otagować i przypiąć łatkę...

recruit

Ja analizuję i przeżywam ? A to dobre, ja w jednym zdaniu stwierdziłem tylko że serial słaby a to wy, żałośnicy się plujecie tak jakbym conajmniej obraził wasze matki ! I to ja się denerwuję ?
Tacy ludzie jak wy to nie przywiązują uwagi do niczego bo nie myślą, łykają jak młody Pelikan każdy kit, każde gówno które obraziłoby inteligencję normalnego widza ! Takim jak wy by nawet nie przeszkadzało że ta baba przed śmiercią kręciłaby się dzień wcześniej w szpitalu na karuzeli - taki macie niski poziom !

ocenił(a) serial na 9
Jordan66

Mam za niski poziom inteligencji na "rozmowę" na tak wysokim poziomie z tobą.
Masz 100 % racji we wszystkim o czym rozmawialiśmy i o tym o czym nie.
Przepraszam że ośmieliłem się zajmować "serialowemu geniuszowi" tak dużo czasu.
Wracam do oglądania Toma i Jerrego - jedynego programu w TV który rozumiem...
Bardzo przepraszam za całe zamieszanie, to tylko moja wina...

ocenił(a) serial na 8
recruit

nie dyskutuj z tym oslem.niech sie dalej podnieca wylapujac niewybaczalne bledy jakie popelniaja w serialach -.-
jeszcze ci przytacza jakis chory przyklad z babcia,

ocenił(a) serial na 9
sanczopansa

masz racje, kretyn nie rozumie że serial to niska forma rozrywki, dla osób które nie przywiązują wagi do szczegółów, bo nie o to w serialach chodzi. Takie proste, a niektórych przerasta...

recruit

Więc powiedz mi jak tą "niską formę rozrywki" twój kolega mógł porównać do seriali HBO ?!
Takiej amatorki to ja przecież nie widziałem nawet w tanich serialach komediowych a tu wielkie dzieło a taka amatorka. Macie mało rozumu skoro takie żenady was nie wkurzają, sami sobie wystawiacie laurkę zaślepionego widza bez mózgu !

Kończę ten wątek, może coś nowego wypatrzę przypadkiem to znowu napiszę.

ocenił(a) serial na 9
Jordan66

To nie jest mój kolega. Nigdy wcześniej nie rozmawiałem z nim.
Niestety żałuje że zacząłem z tobą rozmawiać, proszę nie kontaktuj się ze mną, nie odpowiadaj moje posty. Nie chce mi się tłumaczyć w jakim jesteś błędzie.

ocenił(a) serial na 8
Jordan66

przypadkiem to zabierz sie za nauke.moze to czyms zaowocuje.
wracajac do tematu. czlowieku ogarnij sie w koncu! ile mozna tlumaczyc baranie ze zeby miec jakies pojecie na temat serialu/tasiemca to nalezalo by go chociaz obejrzec w jakims stopniu a nie podneicac sie wypadkiem i brakiem OIOMu .zreszta recriut ma racje njestes nic nie wartym frajerem z ktorym nie ma sensu 'dyskutowac'
@recuit obadaj jakie brednie pisze ten gosc na forum marka kondrata-szok!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones