PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=517059}
7,2 41 187
ocen
7,2 10 1 41187
6,0 3
oceny krytyków
Usta Usta
powrót do forum serialu Usta Usta


Jako ze jest to dyskusja wiec mam prawo do wlasnej opini ktora jest nastepujaca.Ten serial uwazam za beznadziejny, po pierwsze przewidywalny az do bolu,po drugie jak patrze na problemy tych ludzi to az mi rece opadaja, zachowuja sie jak dzieci ktore nie wiedza czego chca a rozmowy na poziomie 19 latkow ktorzy po pierwszym zauroczeniu planuja juz zycie na nastepne 20 lat a po pierwszej klotni uciekaja w ramiona innego faceta / kobiety, po trzecie brak orginalnosci i realizmu - non stop tylko zdrada, powroty, zdrada, powroty, i tak w kolko.
Gdyby wyciac watki tych wszystkich zdrad i rozstan to nie wiem czy uzbieraloby sie 10 odcinkow.Sceny zmieniaja sie srednio co 120 sek. zeby czasami widz sie nie zanudzil.
Dla mnie, powtarzam DLA MNIE serial bez jakiejkolwiek wartosci w dodatku oglupia mlodsza czesc publicznosci ( mam 32 ) ktorym wmawia sie ze kazde malzenstwo ma problem z wiernoscia a jak nie ma to predzej czy pozniej bedzie mialo. Wspomne jeszcze o braku moralnosci glownych bohaterow rezyser ukazuje nam ze zycie bez slubu to cos normalnego podobnie a jak slub to oczywiscie cywilny, no i oczywiscie aborcja ( normalka ).Nikt mnie nie przekona ze ogladanie takich seriali nie wplywa na nasze lub innych postepowanie, ludzie o slabszym charakterze uwierza ze skoro powstal taki serial to na pewno scenariusz jest wziety z zycia i zapewne tak zyje wiekszosc ludzi. Wspolczuje osobom ktorzy maja podobne doswiadczenia jak bohaterowie tego serialu ale utwierdzanie sie w przekonaniu ze inni zyja podobnie lub gorzej to nie najlepszy pomysl.

Dla mnie zaden z meskich charakterow grajacych w tym filmie nie ma jaj i nie jest prawdziwym stanowczym facetem.Mieczaki ktorzy pija piwo i uzalaja sie nad soba.

Odnosze wrazenie ze scenariusz napisal czlowiek ktory zakwalifikowal mnie i cala reszte spoleczenstwa jako malo rozgarnietych ktorzy "kupia" wszystko co im sie pokaze w TV.Blad !! Przestalem go ogladac po pierwszym sezonie a tylko dlatego tak dlugo wytrzymalem ze lubie Wilczaka i Mecwaldowskiego.
W skali 1-10 daje 3.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
janek0809

ales sie na komentarz wysilil, szacun

janek0809

Jeśli Cię nie obchodzi co inni myślą to po co wchodzisz na forum? Ono jest właśnie w tym celu stworzone - żeby wymieniać opinie. I zachowaj klasę jak się wypowiadasz, tak poza tym, albo idź na onet.pl - tam są ścieki a nie fora, tam możesz się odnaleźć i bez klasy.

ponury79

"zycie bez slubu to cos normalnego podobnie a jak slub to oczywiscie cywilny" - a uważasz, że do życia konieczne jest wstąpienie do sekty katolickiej? Na Twoim przykładzie widać, że nieźle ta sekta ogłupia...
Co do serialu - może być, obejrzałem kilka odcinków, nie zachwyciły mnie, ale Twoja krytyka jest przesadzona. Pewnie wolisz serial pt. "Plebania", który ma za zadanie ocieplić wizerunek kościoła, nie wspominając o prawdziwych działaniach facetów w sukienkach.

Frank_Zappatrzony

szczerze powiedziawszy nie ogladam seriali, wyjatkiem byl 39.5, a usta usta zareklamowal mi znajomy.Co do mojej " sekty " to postepujac zgodnie z jej wskazowkami mozna byc szczesliwym i nie rujnowac zycia innym w dodatku jest przeciwko zabijaniu nienarodzonych.Nie wiem jak Tobie ale mnie zycie z jedna kobieta do konca zycia pasuje na dobre i na zle i tu wychodzi czy masz jaja aby jej to obiecac i pociagnac takie malzenstwo do konca a nie przy pierwszym niepowodzeniu uciec. Nie twierdze ze wszyscy tak robia ale spora czesc, sa znam kilku.

ocenił(a) serial na 9
ponury79

Jak oceniłeś 39.5 ? W Polsce były tylko 3 dobre seriale. Sfora, Odwrócony i Usta Usta. Cała reszta typu 39.5, M jak Miłość, Klan, Barwy szczęścia, Plebania, Tancerze, Julka, Brzydula, Wszyscy kochają Romana, Detektywi itd. są obrazą nawet dla odbiorcy z trocinami zamiast mózgu

ocenił(a) serial na 8
brockenmusic

Do tej grupy doliczyłbym jeszcze Falę Zbrodni, moim zdaniem serial miał naprawdę fajny pomysł i dobrą obsadę, chociaż momentami błędy waliły strasznie po oczach.

ocenił(a) serial na 8
ponury79

'Wspomne jeszcze o braku moralnosci glownych bohaterow rezyser ukazuje nam ze zycie bez slubu to cos normalnego podobnie a jak slub to oczywiscie cywilny, no i oczywiscie aborcja ( normalka ).' buhauhauhauah

ocenił(a) serial na 9
sanczopansa

Takie jest życie. Oczywiście zdaję sobie sprawę, że w Plebanii jest inaczej, po puszczeniu bąka idzie się do konfesjonału, prawość i moralność

ocenił(a) serial na 8
brockenmusic

wysmialem belkot ponurego.imo usta iusta to jeden z nielicznych seriali tvn ktory jest na prawde dobry-poziom dowrownuje produkcja hbo.

ponury79

podbijam, bo mam podobne zdanie o tym serialiku. sztuczny, przewidywalny do bólu i jeszcze ta irytująca Różdżka.. dla mnie koszmar.

ocenił(a) serial na 6
Sofronow

Różczka właśnie tutaj gra świetnie. Co w niej irytującego?

ocenił(a) serial na 8
ponury79

Jest dużo prawdy w pierwszym poście. Ja jestem katolem, co nie przeszadza mi uwielbiać tego serialu jako dzieła świetnie wpisującego się we współczesą estetykę i odbiór, świetnie zmontowanego, dzięki któremu poznałam świetną muzykę i wykonawców i mogłam nacieszyć oko rewelacyjną grą wilczaka, czy mecwaldowskiego. Choć nie da się ukryć, że podprogowo projektuje niezgodną z katolickimi standardami wizję moralności, ale nasz kraj to w końcu nie tylko katolicy. Jestem na tak. Pozdrawiam!

ocenił(a) serial na 9
alicjapawlikowska

Matko, co za dojrzała i obiektywna ocena. Tak trzymać, brak tu takich :)

ocenił(a) serial na 2
ponury79

Niestety ale zgadzam sie.Humor stoi na dosyć niskim poziomie jak z resztą większość polskich seriali komediowych..

ponury79

Genialny serial, zdecydowanie wyróżnia się spośród wszystkich polskich seriali ostatnich lat.

ocenił(a) serial na 9
ponury79

wydaje mi się, że to raczej kwestia tego jak bardzo poważnie traktujesz seriale. Ja traktuje UU jako serial, który ma służyć prostej rozrywce przy ubijaniu schabowego na obiad;) jest dość zabawny, wciągający, podoba mi się aktorstwo (w większości), dialogi są śmieszne. Po prostu lubię do niego wracać. I to moim zdaniem serial poniekąd komediowy, obyczajowy powinien spełniać te kryteria. A to, że lekko traktuje się życie bez ślubu, aborcję, zdrady, no cóz. Ja tego też nie popieram co nie oznacza, że serial mi się bardzo podoba. Na pewno układając sobie życie nie kieruję się TVNowskimi wartościami więc pewnie dlatego mnie to nie obrusza. pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones