PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=517059}
7,2 41 185
ocen
7,2 10 1 41185
6,0 3
oceny krytyków
Usta Usta
powrót do forum serialu Usta Usta

Czekam na ten serial

ocenił(a) serial na 10

Mam nadzieję że będzie lepszy od 39 i pół.
Tylko dobór niektórych aktorów mnie odpycha.

2903

kogo masz na mysli?

ocenił(a) serial na 6
zxcvw

mnie zachęca spoko gościu Wilczak :) <zakrótki>!!!!!

ocenił(a) serial na 8
Vangelis7

Mnie też jakoś facet zniechęca, ale bardzo lubię Różdżkę:D
Perchuć też mnie nie odpycha.
Czekam na pierwszy odcinek....(VOD nie dam rady zobaczyć:( )

ocenił(a) serial na 9
WOLVERINE55

a mnie przyciąga Mecwaldowski :D ( nie żebym był gejem ;P ) chodzi mi o aktorstwo. Jerzy z "Tancerzy" i Stanisław z "39 i pół" to po prostu jego mistrzowskie kreacje i mam nadzieje, ze podobnie bedzie z jego postacią w "Usta Usta" ;)

ocenił(a) serial na 7
piterek101522

Dokładnie to samo chciałam napisać! A już w ogóle w parze z Bohosiewicz? Dla mnie bomba - idealnie pasują. Zazwyczaj nie lubię polskich seriali, ale ta para może mnie zaskoczyć.

piterek101522

POpieram, popieram. Mecwaldowski jest teraz wg mnie najlepszym aktorem komediowym w Polsce. W w gniocie pt. 39.5 by jedyn perek. Kade jego pojawienie się było jak gwiazdka na niebie.
Co do pierwszego odcinka tego serialu: bardzo obiecująco (jak na polską telewizję). Bardzo przyjemny, nie ciągnący się, często śmieszny.
Czekam na więcej. Konkurencji w tym sezonie jak narazie nie ma.

ocenił(a) serial na 10
zxcvw

Marcin Perchuć mi niezbyt pasuję do tej roli

2903

widziałam na VOD i mnie się podoba
39 i pół nie lubiłam (poza postacią Stanisława), a po tym serialu mam pozytywne odczucia
zobaczymy co bedzie dalej

Kami122

Świetny serial - szkoda tylko, że to nie oryginalny pomysł, ale i tak warto oglądać. Zabawny, nieprzerysowany, bez kloacznego humoru rodem z Kiepskich i do tego profesjonalnie zrealizowany. Dużo lepszy od celującego w podobny target KSD.Czekam na kolejne odcinki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones