PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=517059}
7,2 41 185
ocen
7,2 10 1 41185
6,0 3
oceny krytyków
Usta Usta
powrót do forum serialu Usta Usta

O ile jestem zawsze sceptycznie nastawiony do produkcji z pod znaku TVN tak "Usta Usta" wybija się ponad przeciętność. Zapomnijcie o tendencyjnych "Magdach M" czy "Teraz albo Nigdy" - wreszcie pojawił się serial znakomicie napisany, wyreżyserowany i co najważniejsze fenomenalnie zagrany. Produkcja która nie jest katalogiem najnowszej IKEI i godzinną reklamą salonu samochodowego lecz studnią prześmiesznych dialogów i sytuacji. To po prostu komedia obyczajowa najwyższych lotów. Wcale się nie dziwie że Edward Miszczak dał zielone światło dla drugiej serii, jeszcze przed premierą pierwszego odcinka.

ocenił(a) serial na 8
Barfly

mimo braku aktywności, zwłaszcza, w ostatnim czasie, tę opinię, muszę jedynie - POTWIERDZIĆ...
zabieganie, brak czasu na spędzanie chwil przed komputerem, skutecznie wyeliminowała możliwość zobaczenia pierwszego odcinka na vod w onecie, pierwszy, oceniam wysoko!!!
nie spodziewałem się, aż tak, ciekawego serialu!
polecam

Barfly

W 100 % zgadzam sie, pierwszy odcinek jest genialny. Rowniez nie bylam wstanie zdzierzyc szmir w stylu seat/apart- teraz albo nigdy, czy tez majka i inne badziewa. Oby ten poziom utrzymywal sie przez caly sezon....

magda_ankiety

świetny serial, właśnie obejrzałem na VOD - na pewno lepszy od KSD!!

jest_meksyk

Witam,
całkowicie popieram, pierwszy odc. świetny. Dawno nie widziałam tak dobrego serialu polskiego:) Wilczak rewelacja.

Barfly

nie jest źle, ciupnąłem na vodzie to i szalone dziewice, i jeśli w przypadku tego drugiego straszna kicha, to ten mnie zaskoczył pozytywnie. Bardzo fajnie dobrana obsada (brawo za nowe twarze a nie ciągle te same gęby!)
duet Mecwaldowski-Bochosiewicz - rewelacja!
do tego niezłe dialogi ("nie mogę tego robić jak słyszę Monikę Olejnik") śmieszne i nie drętwe, jak bede miał czas to bede ogladał, chyba ze vod bedzie za free to zapewne obejrze wszystkie!

ocenił(a) serial na 9
Barfly

Barfly - okrutnie spudłowałeś w ocenie Trylogii Oficera, ale tutaj się zgadzamy :) Serial bardzo pozytywnie zaskakuje - poziom dowcipu niespotykany jak na dotychczasowe produkcje tasiemcowe, a i reszta bardzo dobrze współgra (muza, muza, muza). Czekam z niecierpliwością na kolejne odcinki.

Michael_1610

od czasów Kasi i Tomka to najlepszy komediowy polski serial:) (oczywiście
wzorowany, ale nie o to chodzi:)
Świetny, notka 9/10!!!!
Za to "KLub szalonych..." żałosne, jak poprzednik pisał:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones