PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=517059}
7,2 41 187
ocen
7,2 10 1 41187
6,0 3
oceny krytyków
Usta Usta
powrót do forum serialu Usta Usta

Dzieciaki z downazjum i idioceum niech sobie darują, bo to nie o was i nie dla was - szkoda Waszego czasu i naszych nerwów na czytanie Waszych debilnych komentarzy. Mecwaldowski, Bohosiewicz i Wilczak - w tej kolejności - wymiatają (mimo że za Wilczakiem nie przepadam!). Ostatnie polskie seriale jakie oglądałem to "Pitbull" i "Glina" - resztę zlewałem z góry ciepłym moczem - i dlatego "UU" odkryłem dopiero teraz (opinia kumpla + reemisja). A tu proszę - inteligentny humor, samo życie, docieranie się, problemy z dzieciakami, pieluchy, brak czasu, "trochę pieprzu, ciut mięty" - cytując Bajora - w sympatycznym, humorystyczno-lirycznym sosie, opowiedziane z lekkością i polotem (dobór piosenek!). Wiem, że to brytyjska licencja, ale zupełnie nie ma poczucia "przeszczepu". Miło popatrzeć na serial w którym gadają po polsku, nie urągając przy tym inteligencji widzów!

ocenił(a) serial na 10
misiek_st

podbijam, bedzie 4 sezon? czy to juz koniec emisji?

ocenił(a) serial na 7
I_got_5_on_it

Moim zdaniem koniec, jako ze tak samo kończy się "Cold Feet". Ale ja cenię formy zamknięte - właśnie dlatego, że są zamknięte. Największy grzech twórców seriali, to nie wiedzieć kiedy przestać (tak zajechano już wiele znakomitych tytułów).

ocenił(a) serial na 10
misiek_st

serial ogladam raptem od 2 tygodni. przypadkiem obejrzalem 1 odcinek na tv7, a na polskie seriale tak jak ty - leje cieplym moczem. myslalem, ze pomysl byl tylko lekko zaczerpniety z tego brytyjskiego poprzednika, ale jak widac jest to remake, jak kalka. deliktanie stracil u mnie w oczach - szkoda ze to polacy nie sa pomyslodawcami.
tak czy tak, serial kapitalny

ocenił(a) serial na 5
I_got_5_on_it

uważam, że nie masz racji, że to film tylko dla dorosłych. idioceum? sam to wymyśliłeś? czy potrzebowałeś pomocy? sama od czasu do czasu oglądam ten serial i uważam ,że jest bd tak ja i ty bo niewiele jest takich polskich seriali, ale uważam, że nie warto obrażać wszystkich dookoła bo kilku osobom w tym wieku coś nie podbało. Powodzenia w wymyślaniu nowych neologizmu (twórczych).

ocenił(a) serial na 10
chanatella

tak sam to wymyslilem, a nie czekaj - to napisal misiek_st. ale nie martw sie wybaczam ci - w koncu idioceum

I_got_5_on_it

Coś w tym jest, stary grzybie.

ocenił(a) serial na 9
misiek_st

Cudowny serial.
Kocham Agnieszkę - dobrze sytuowana, piękna i niebywale elegancka - ideał.

ocenił(a) serial na 8
misiek_st

Swoją wypowiedzią ten oto użytkownik(misiek_st) ukazał nam jak wygląda polskie społeczeństwo. Porażka

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones