PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=517059}
7,2 41 185
ocen
7,2 10 1 41185
6,0 3
oceny krytyków
Usta Usta
powrót do forum serialu Usta Usta

Finał którego sezonu uważacie za najlepszy?

ocenił(a) serial na 9
fanpolskichseriali

najlepszy oczywiście 3 sezon. najbardziej dopracowany, największe emocje. szkoda julki :< ale za to sie wzruszylem niesamowicie....
bardzo kocham usta usta :* nie mogę uwierzyć, że to koniec :<

a finałów poprzednich sezonów jakoś nie pamiętam. było minęło. i tak końcówka 3jki najgenialniejsza, acz smutna :<
i nic tego nie zmieni. ale moglby ktos mi przypomniec koncowki poprzednich?

ocenił(a) serial na 8
Astral_the_Shadow_Prayer

Opis ostatniego odcina pierwszego sezonu.
Krzysztof organizuje kolację, żeby ogłosić, że wynajął miejsce w pałacyku nad morzem na ostatni weekend lata i zaprasza tam wszystkich. Cała szóstka jest zachwycona malowniczym miejscem. Ale od dnia przyjazdu Krzysztof próbuje organizować swoim gościom czas, trochę wbrew ich woli. Narasta napięcie zwłaszcza między nim, a walczącym o odzyskanie miłości Izy Piotrkiem. Julia i Adam odkrywają na nowo swoje uczucie. Powracający do zdrowia po operacji Adam postanawia zabrać Piotrka na ryzykowną przejażdżkę motorówką na drugą stronę Zatoki Helskiej.
Opis ostatniego odcinka drugiego sezonu.
Agnieszka i Krzysztof podczas wizyty w szkole Stasia zauważają, że najbardziej pesymistyczna praca plastyczna należy do ich syna. Nauczycielka potwierdza fakt, że z chłopcem dzieje się coś niepokojącego. Do Piotrka przyjeżdża mama i twierdzi, że chce go wesprzeć po wyjeździe Izy. Traktowany jak dziecko Piotrek powoli zaczyna poddawać się wpływowi matki. Zosia ma jednak swoją tajemnicę. Julia i Adam otrzymują pozytywną decyzję z ośrodka adopcyjnego. Mogą zaopiekować się ośmioletnią Marysią, dzieckiem narkomanki.

pikol92

Trzeci zdecydowanie, jeden z lepszych finałów w polskich serialach.

ocenił(a) serial na 8
pikol92

w 2 w ostatnim odcinku julka i adam dowiadują się że będą mieli dziecko

ocenił(a) serial na 10
Astral_the_Shadow_Prayer

3 ze względu właśnie na Julie. Moment, kiedy Adam wyjeżdża.... hmm..
Żal mi było też... właściwie wszystkich. Piotrek został zdradzony, podobnie jak Oksana ("Cześć, Oksana!" "Cześć, Piotrek..." I piękny cios w twarz), Agnieszka straciła Krzysztofa, a Marka rzuciła... Dobrze, ze chociaż Piotrek i Iza się zeszli (najprawdopodobniej0. A o Krzysztofie nie wspomnie, bo go nie lubiłem. Chociaż doceniam.

ichear

Trzeci, połączenie komedii i dramatu na wysokim poziomie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones