PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=517059}
7,2 41 175
ocen
7,2 10 1 41175
6,0 3
oceny krytyków
Usta Usta
powrót do forum serialu Usta Usta

Moim skromnym zdaniem, jest to najlepszy polski serial jaki kiedykolwiek powstał...
a zarazem mój ulubiony serial w ogóle, przynajmniej na chwilę obecną. ;)
Oczywiście zdaję sobie sprawę, że ktoś mnie zaraz zaatakuje, iż tak na prawdę nie jest on tak do końca polski... owszem, powstał na bazie serialu brytyjskiego, ale to akurat nie jest wadą. Wracając jednak do tematu, czyli wychwalania, jest to serial inteligentny, zabawny, a zarazem poważny... pełen zaskakujących zwrotów akcji, barwnych postaci i ich najprzedziwniejszych historii. Takiej jakości w polskiej telewizji chyba jeszcze nie było. Do tego fenomenalni aktorzy, dobrani wręcz idealnie do odgrywanych postaci... a całość bardzo fajnie nakręcona i poskładana. Brawo! Oby tylko tak dalej, oby nie skończyło się na II sezonie. :)

PS. Pierwszy sezon zdecydowanie bardziej pozytywnie zakręcony, pełen przekomicznych gagów... drugi już bardziej poważny... mimo to, wciąż kocham "Usta Usta" i czekam na więcej. :) Każdy odcinek oglądam najpierw na vod, a później jeszcze w tv :P Jestem uzależniony...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones