PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=517059}
7,2 41 185
ocen
7,2 10 1 41185
6,0 3
oceny krytyków
Usta Usta
powrót do forum serialu Usta Usta

To jest serial dla widzow doroslych nie dlatego ze dzieja sie w nim jakies straszne lub wyuzdane rzeczy ktorych dzieci nie moga ogladac tylko dlatego ze WY TEGO SERIALU POPROSTU NIE ROZUMIECIE WASZE MALE JAK ORZESZEK ROZUMKI NIE POJMUJA ZE SERIAL JEST BARDZO MADRY ZABAWNY I OPOWIADA O ZYCIU CODZIENNYM NA WESOLO OCZYWISCIE NIE O CALYM TYLKO O WYBRANYCH MOMENTACH I WYCHODZI TO WSPANIALE!A TERAZ NIEUKI DO KSIAZEK A NIE WYPOWIADAC SIE O SERIALACH KTORYCH NIE ROZUMIECIE!

ocenił(a) serial na 10
lks604

Ja mam 16 lat i uważam, ze tens erial jest ekstra. Jest to njlepszy serila TVN - U. Bardzo dobrze rozumiem ten serial i nie śmieje się, kiedy są sceny seksu jak dziesięcioalatek. Więc prosiłbym abyś mnie nie obrażał ok? Ja nicdo ciebie nie mam, więc nie pisz, że jestem jakiś...
To na tyle.

Pozdro dla fanów tego zajebistego serialu ;)

ocenił(a) serial na 8
igrek3_2

E tam w tym filmie wcale nie ma seksu głównie o tym mówią(nie żebym się domagał scen ze szczegółami anatomicznymi).

ocenił(a) serial na 10
igrek3_2

Alez ja Ciebie nie obrazam,tylko twoich rowiesnikow ktorzy pisza ze serial jest zly ,tylko dlatego ze jest w nim troche o seksie i nieprawda ze tylko iwyloncznie o seksie ,prawda natomias jest ze serial jest przezabawny .Pozdrawiam

ocenił(a) serial na 10
lks604

Tak serial jest świetny i masz rację, że są tacy co nie rozumieja tego serialu, ale mi się on bardzo podoba. Szkoda, że ma tak małą oglądalność, bo to może oznaczać, że może nie być drugiego szonu, a tego bym nie chciał. Pozdro

użytkownik usunięty
lks604

Dzieci ogladaja takie pierdoly i starzy ktorzy nie maja co do roboty.

Usta usta sam tytul jest dziecinny. Nastolatki nie zawyzac.


OBIEKTYWNI max 5. TAkie dno nie powinno byc w top100

TO siki

ocenił(a) serial na 10

to jest ekstra a to że ty tego nie oglądasz bo ci się nie podoba to nie znaczy że innym ma się nie podobać

pozdro

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones