PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=517059}
7,2 41 182
oceny
7,2 10 1 41182
6,0 3
oceny krytyków
Usta Usta
powrót do forum serialu Usta Usta

Po łypnięciu okiem na tak reklamowany "klub szalonych dziewic", a także po doświadczeniach z 39,5, który mniej więcej w połowie bokiem mi już wychodził, a niektóre elementy doprowadzały już wręcz do mdłości włączylam dzis "usta usta" z lekkim pesymizmem co do jego znowu reklamowanej fajności. No i...no i wielkie i baaardzo miluchne zaskoczenie mnie spotkało. Poczekam jeszcze pare odcinków, nim okrzyknę go jednym z najlepszych seriali,bo wlaśnie 39,5 pokazało, że różnie z tym bywa. Tym niemniej "usta usta" ma zadatki, bym któregoś pieknego dnia jednak tak stwierdziła. Super serial. Naprawdę dla mnie bomba. Po prostu ubaw do łez i rewelacyjna obsada.

rozowaswinkapigi

Śmiem stwierdzić, że jest to najlepiej zrealizowany w Polsce serial

opopl

Fajnie by było gdyby to Polacy byli twórcami tego serialu. Jest to całkowita kalka angielskiego serialu pt "Cold Feet". Na szczęście całkiem dobrze dobrali aktorów i serial wydaje się fajny ale i tak polecam orginał. Tvn jak zwykle nie zawiódł i pokazał ze Polacy nie potrafią pisać dobrych seriali komediowych, kupuja porostu licencje patrz: Brzydula, Niania, Hela w opałach. Ale angielski humor to jest to co mi odpowiada, polecam jeszcze serial "The IT Crowd"

Gryczyn

Co z tego, że kopia, ale bardzo dobra! Lepsze świetne kopie niż okropne oryginały. A KSD też mi się podoba.
:)

ocenił(a) serial na 10
rozowaswinkapigi

oglądałam drugi odcinek ,dla mnie super nie pamiętam kiedy się tak uśmiałam ,oglądając serial komediowy.

ocenił(a) serial na 8
czajna_2

potwierdzam, naprawdę niezły!

ocenił(a) serial na 8
anais_5

No niezły początek zobaczymy co będzie dalej......
Będę na pewno oglądał:D.

ocenił(a) serial na 8
czajna_2

Wlasnie skonczylam ogladac drugi odcinek i jestem pod wieeelkim wrazeniem.
Drugi jest lepszy niz pierwszy! Co chwile wybuchalismy z mezem smiechem.
Bardzo bardzo dobry serial. Powoli zblizam sie do wieku glownych bohaterow,
dzieki czemu ten serial niesamowicie do mnie przemawia. Normalni
bohaterowie, normalne problemy i szczescia, a wszystko okraszone duza dawka
dobrego (!) humoru. Polecam :)

rozowaswinkapigi

wreszcie jakiś mądry post, że ktoś POCZEKA z oceną na dalsze odcinki, a nie jak reszta baranów (405 w tej chwili) co po 2 odc już wydali oceny

ocenił(a) serial na 7
rozowaswinkapigi

Nie dziwię się tak znakomitej ocenie. Serial jest przesympatyczny i naprawdę zabawny. Bohosiewicz, Mecwaldowski (ubóstwiam gościa) i Wilczak - fantastyczni. Jak widać można zrobić coś oryginalnego nie orbitując bez przerwy wokół seksu (vide: niewypał z szalonymi dziewicami).

ocenił(a) serial na 9
rozowaswinkapigi

Po drugim odcinku wciąż jest świetny, wszak nie zgodzę się z ZabusQ,że drugi był lepszy. Równie fajniuchny,ale nie lepszy. Tak czy siak na razie daje radę i mam wielką nadzieję, że tak zostanie do końca,bo aktualnie czeka mnie życie od soboty do soboty :-))) Duet Wilczak-Mecwaldowski wymiata! :-)))

użytkownik usunięty
rozowaswinkapigi

Wczoraj przypadkowo obejrzałem jeden odcinek tego serialu. Byłem negatywnie nastawiony, jak do większości tego typu produkcji TVN'u, ale zostałem pozytywnie zaskoczony. :)

rozowaswinkapigi

Świetny serial , chwilami uśmiałam się do łez ,np.w trzecim odcinku , gdy Wilczak i Mencwelowski rozmawiają przed domem;) Świetnie do siebie pasują , reszta obsady też bardzo dobrze dobrana , no i jest moja ulubiona Sonia Bohosiewicz:)

Niv_

Ups Mecwaldowski , przepraszam;)Coś mi się pomyliło:D

ocenił(a) serial na 8
Niv_

Najlepszy serial zrealizowany w 100 procentach na polskim pomyśle to ''Oficer''(zdania nie zmienię nie próbujcie mnie przekonać:D)

ocenił(a) serial na 8
WOLVERINE55

Aha, co nie zmienia faktu że ten serial też jest bardzo fajny:D.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones